Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Bu akşam Uykudan Önce’de bayramlaştık! 🙂

Gülberenk Çocukları’ndan gelen sesli ve görüntülü mesajların paylaşıldığı programda, birbirimizi duymanın ve duâlaşmanın sevincini hep berâber yaşadık.

Bayramlar, sevinçlerin arttığı, kardeşliklerin pekiştiği çok güzel günlermiş. Ramazan Ayı’nı güzelce ağırlamış ve uğurlamış olan Müslümanlar, bayramla sevinirlermiş. Salgın dolayısıyla büyüklerimizi ziyâret edemediğimiz bu günlerde, telefon ederek gönül alabilirmişiz. 🙂 Hiçbir yere gitmeyecek olsak bile bayramlıklarımızı giyip bu husûsî günlerin mânâsını hissetmeli, komşularımızın kapılarına hediyeler bırakabilmeliymişiz. 🙂

Ve namaz… Bayrama ermiş olmanın şükrünü namazla edâ etmeli ve ennetice, hakîkî bayramlara kavuşmayı istemeliymişiz.

Hakîkî bayram ne mi? Sâhi, o ne? Yarın akşam, bunu konuşmak üzere… 🙂14 Yorum

 1. Ayşe Emir dedi ki:

  Yüreğinize sağlık, programlar çok verimli ve çocuklar çok mutlu. ?❤ Artık hergün Gülberenk Şarkıları dinliyoruz, hediyeniz için de çok teşekkür ederiz. ❤???

 2. Seyyide Verâ Arslan dedi ki:

  Ya yine çok güzeldi, beğenmeyen olabilir mi bunu? ? Programlar müthiş! ? Keşke hiç bitmese… ☹️ Ama yine de Allah bu kadar vermiş, buna da râzı olmak lazım.??

 3. Hamide Yücel dedi ki:

  Allah’ım âcil şifâlar versin, duâlarımız sizinle.

 4. Hamide Yücel dedi ki:

  Bayram akşamını guzellestirdiniz, çocukların mâsum, içten sözlerini dinlemek o kadar keyifliydi ki… hepsine ayrı ayrı cevap verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Kızım da onlardan biriydi, çok mutlu oldu. İyi ki varsınız!

Yorum Yap