Sevgili Gülberenk Takipçileri, 

İstanbul’da iki ayda bir Kalem Koleji salonlarında gerçekleşen Tebessüm Buluşmaları’nın üçüncüsü de geride kaldı.

Liyâkat konusuna değinilen bu buluşmada, Allah’ın bizlere lûtfettiği kabiliyetlerin farkına varmamız ve bu kabiliyetleri, Allah rızâsını kazanmak gâyesiyle insanlığın ve mahlûkatın hizmetine sunmamız gerektiğinden bahsedildi.

Dinleyiciler, Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK’ ün kendine has farklı sunumuyla yine hem gülümsediler, hem de derinden derine düşündüler.  

Tebessüm Buluşmaları, Gülberenk & TÜGAP & Kalem Koleji işbirliği ile 2014 – 2015 döneminde de inşaallah, devam edecek. 🙂 

CAM001393 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    Çok güzel bir program oldu. İlk defa katıldım ama ama bir dahaki seferi kaçırmayacağım. Programda, kendimdeki özellikleri fark ettim ve bunları dışarıya fark ettirmekte bir sıkıntı duymamam gerektiğini hissettim. Allah’a emanet olun.Anlatamadığım, sizden geçen mesajları çok sağlıklı aldım. Teşekkürler.

  2. Nazlı Kurt dedi ki:

    Ben 1974 doğumluyum. Üçüncü defadır programınıza katıldım. Değindiğiniz konular hakikaten çok güzel. En önemlisi bugünkü konu, liyakat. Kendimdeki liyakatin ne olduğunu bir türlü çıkaramamıştım. Ta ki siz Kur’an okuyana kadar… Benim de sesim pek güzel olmasa da Kur’ânı iyi okuduğum söylenir. Çok yerde okuturlardı, hatta ders verirdim. Fakat bunun özel bir liyâkat olduğunu bugün sizden öğrendim. Teşekkürler.

  3. Ebru DİNÇ dedi ki:

    Kalem Koleji’nde yapmış olduğunuz 3. programa da katıldım. Çok beğendim. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Derneğinize de üye olacağım inşallah.

Yorum Yap