Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Doğu Akdeniz Gönüllü Eğitimciler Platformu (DAGEP) ve Gülberenk Adana Arıları’nın dâvetiyle bir konferans ve bir tefekkür konseri programı için Adana’daydı.

Cumartesi günü Ölüm Günün Kutlu Olsun Sevdiğim başlıklı konferansta; doğum günü kutlamaları, mum yakmak kime âit uygulamalardır,  Müslümana yakışmayan hareketler karşısında annenin bilgili ve kararlı duruşunun ehemmiyeti, asıl olanın doğum günü değil, ölüm günü olduğu mevzû üzerinde duruldu. Konferanstan sonra eğitimcilerle hasbihâl edildi.

Pazar günü Tefekkür Konseri Programı’nda icrâ edilen eserlerle tefekküre yelken açıldı, istîdâtların helâl dâirede kullanılması gerektiğine vurgu yapıldı.

Hayırlı İşler Yaptırma ve Devâm Ettirme Derneği Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve ikişer saat süren programlara; Adana, Mersin, Kahramanmaraş ve Tarsus’tan yaklaşık 750 kişi katıldı.

Programların ardından Neslihan Nur Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı.

Organizasyonda emeği geçen Doğu Akdeniz Gönüllü Eğitimciler Platformu (DAGEP) yetkililerine ve Gülberenk Adana Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂45 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Çok şükür Rabbim sizin gibi bir insanla tanışmayı nasîp etti. Ben bu iki günde kendimi çok sorguladım. Çok düşündüm. Benim hayâtımda yeni bir sayfa açmaya vesîle oldunuz. Rabbim sizden râzı olsun. Güzel hanımefendi… 🙂

 2. Misâfir dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hocam, artık şarkıları dinlerken daha güzel bir kalp ile dinleyeceğim.Yâr elinden ölüm olacak benim sonum, sonu yok bunun bu aşk-ı kıyâmet. İslâm’a uygun tesettüre girmek için cân-ı gönülden istekliyim.

 3. Füsun KUŞÇU dedi ki:

  Çok güzel, hârika ve çok düzeyli bir sunum. Biz kadınların müzik dinleme ihtiyâcını bu kadar güzel bir hizmetle icrâ ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim râzı olsun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun. İki dünyâda da af ve âfiyet versin inşâllah.

 5. Meral YAPIŞ dedi ki:

  3. defâ seyrediyorum. İlk defâ seyretmiş gibi keyf aldım. Sesine, yüreğine sağlık. Allah râzı olsun.

Yorum Yap