Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Cemaleddin-i Aksaray-i Hasan Şükrü Perek Hayra Hizmet Vakfı ve Akeyder’in dâvetiyle konferans programı için Aksaray’da, Gülberenk Nevşehir Arıları’nın dâvetiyle, tefekkür konseri için Nevşehir’deydi.

Cumartesi günü Fatımatüz-Zehra Kız Kur’ân Kursu’nda gerçekleştirilen konferansta; kardeşlik ve hizmet konuları üzerinde duruldu. Helâl gıdanın önemine ve israftan kaçınmanın yollarına değinildi.

Aksaray, Ürgüp ve Nevşehir’den iki yüz kadar kıymetli hanımefendinin katıldığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Pazar günü Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Tefekkür Konseri Programı’nda; bakışta sıhhat, ilâhi aşk, niyet, sahih tevbe üzerinde duruldu ve ilgili konularda eserler icrâ edildi.

Nevşehir, Ürgüp, Avanos, Aksaray ve Kayseri’den yüz elli kıymetli hanımefendinin katılımcı olduğu program yaklaşık iki saat sürdü.

Feyiz ve coşkuyla geçen programların ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Cemaleddin-i Aksaray-i Hasan Şükrü Perek Hayra Hizmet Vakfı ve Akeyder yetkililerine, Gülberenk Nevşehir ve Ürgüp Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_0444
IMG_0446

IMG_0447
a77a19f7-f5bd-4c54-aa35-d771fe0105d2

IMG_044835 Yorum

 1. Meryem Karacan dedi ki:

  Hocam sizi seviyorum. Sizin programınızı çok seviyorum.

 2. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel şeylere vesile oldu.
  Allah râzı olsun.

 3. Misâfir dedi ki:

  Sevgili Hocam; her geldiğinizde içimde sevdiğim ama bir türlü adını koyamadığım güzel duyguları tarif ediyor, hayat boyu gerekli olan öğütler veriyorsunuz. Allah sizden râzı olsun. Allah içinizde dilediğiniz ne varsa ona ulaştırsın.

 4. Misâfir dedi ki:

  Uzun zamandan sonra dinlediğim en muhteşem organizasyondu. Hem tefekkür hâli hem gafletten kurtulma düşüncesiyle hem de hakk’a ulaşma yolunda, aşkı tatmayı gaye edinme halet-i ruhiyesi içinde kayboldum resmen, kendini bu yolda hizmete adamış Neslihan Nur Türk Hocamızın sohbetinde. Değişik tarzıyla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir şekilde kalplere hitap ettiniz. Rabb’im hizmetinizi kabul buyursun ve bizlere bu hizmet aşkını tattırsın inşallah.
  Duâ, selâmet, muhabbet ve Kur’an ile kalın.

 5. Misâfir dedi ki:

  Teşekkürler hocam.

Yorum Yap