Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği ile Gülistan Eğitim ve Kültür Merkezi’nin ortak çalışması, Ankara’da bir Konferans ve bir çocuk programı yapılmasına sebep oldu.  Dernek başkanımız Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün konuşmacı olduğu konferans, yüzlerce hanımefendinin katılımıyla gerçekleşti.

Bir sonraki gün Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde sahne alan Gülberenk Eğitici Çocuk Programı ise coşkulu bir seyirci eşliğinde, büyük bir başarı ile tamamlandı.

Çocukların rengârenk kağıtlara duygularını yazarak ayrıldığı program, yenisinin bir an evvel sahne alması duâsıyla sona erdi.

Programla ilgili düşüncelerini dinlediğimiz Hayrunnisa, on yaşında olduğunu ve bu güzelliği arkadaşlarıyla da paylaşmak istediğini belirtti. 🙂

DSC_0563

Ankara’ya nice hayırlı aktivite için tekrar tekrar gelmek dileğiyle sevgilerimizi sunuyor, misafirperverlikleri ve hizmet şevkleri için tebrik ediyoruz! 🙂

DSC_0331

DSC_0286

DSC_0347

DSC_0595

DSC_0558

DSC_0552

DSC_0548

DSC_0533

DSC_0518

DSC_0499

DSC_0539

 72 Yorum

  1. Gülsüm dedi ki:

    Hayatım boyunca anacağım ve tercih edeceğim bir programdı. Gerçekten kardeşim ve ben çok etkilendik.
    Hazreti Muhammed (s.a.v)’i nasıl mutlu edebilirim diye düşünenler buraya. Bir daha olursa bütün dünyanın bunu izlemesini isterim.

Yorum Yap