Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Gülberenk  Arıları’nın dâvetiyle Bandırma ve Gönen’deydi.

Cumartesi günü Bandırma İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda, Pazar günü Gönen’de, Gönenli Mehmet Efendi Külliyesi’nde gerçekleştirilen Hizmet Hassâsiyeti Konferansları’nda; hizmet nedir, çeşitleri nelerdir, hizmet yolunda karşılaşılan engeller  ve onların çözüm yolları nelerdir, hizmette denge, dış ve iç mahrem hizmetler konularından bahsedildi. Dünyadaki esas vazîfelerimize vurgu yapıldı.

Bandırma, Biga, Dursunbey, Çan ve İzmir’den  gelen kıymetli hanımefendilerin katılımcı olduğu programlar yaklaşık ikişer saat sürdü.

Feyizle geçen programların ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Gülberenk  Bandırma, Gönen ve Biga Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_0334

IMG_0351

IMG_0353

IMG_0352

 

IMG_035019 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Süpersin Hocam! Rabbim hizmetlerinizi dâim eylesin.

 2. Misâfir dedi ki:

  Sohbetten çok feyiz aldım. Kursa sık sık gelmesini Rabbim için istiyorum. Lütfen daha çok gelin. Ayrıca şarkılara mest olduk. Sizi Rabbim için çok seviyoruz. Allah râzı olsun.

 3. Misâfir dedi ki:

  Çok beğendik. Eğlenceli bir şekilde Allah (celle celâlühû) ve Peygamber Efendimiz (sâllallâhû aleyhi ve sellem)’i çocuklara ve bizlere anlattığınız ve tanıttığınız için Allah râzı olsun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Selâmün aleyküm.
  Yolunuzda dâim olmanızı diliyorum.

 5. Misâfir dedi ki:

  Hayâtımızda rehâvete yer yok.

 6. Fatma Ekşi dedi ki:

  Hârika bir programdı. İyiki katılmışım.

 7. Misâfir dedi ki:

  Selâmün aleyküm. Allah râzı olsun. İçim açıldı. Çok iyi geldi. Rehabilite olduk. Feyiz aldık.

 8. Misâfir dedi ki:

  Ben bunu çok sevdim. Keşke yine olsa, yine giderim. Çok teşekkür ederim.

 9. Misâfir dedi ki:

  Değindiğiniz her mevzû çok güzeldi. Rabbim hepimize uygulayabilmeyi nasîp etsin.
  Teşekkür ederim.

Yorum Yap