2 Yorum

 1. Fatma Seher Erdoğan dedi ki:

  Öncelikle şunu anlamalıyız ki ; hayattayken kıymet vermeliyiz bize Allah’ı i hatırlatan kıymetlilere… Hamdolsunn varlığımıza. Çok teşekkür ederiz…

  Bir mektep, bir sınıf…
  Kalplerimizdeki pası, gözlerimizdeki perdeyi aralamaya çalışan bir kıymetli Hocam…

  Muazzam…
  Allah ebeden râzı olsun. Sizleri seviyorum, Gülberenk âilesi. Bir de Kraliçe Arı’ya selâm olsun efendimm. ☺?

 2. Kevser Kılınç dedi ki:

  Esselâmu aleyküm ve rahmetullah. Rabbim âfiyetler versin. Ben Kevser, 18 yaşındayım, çok olmadı katılalı. Daha yeniyim. ? Sizi örnek almaya çalışan bir garîbim. Rabbim çok güzel bir tevâfuk sonucu karşıma çıkardı bu gurubu .
  Hep Mehmet Âkif kursunda sizden istifâde etmek isterdim. Lâkin bizlerin dersine girmiyordunuz. Birden bir kardeşim grubu önerdi ve katıldım. Sabretmek, beklemek gerekliymiş. Çok huzurluyum, ben aslında size bakınca sevmenin mekânla olmadığı hissine giriyorum. Aşkı haykırmak geliyor içimden .Bilmiyorum Rabbim hep bu hissi veriyor. Ne zaman özlesem isyân edecek olsam aklıma geliyorsunuz. Hakkinizi helâl edin hocam. İçimde tutamadım, nerden nereye geldim…
  Ve’l hasılı yavaş yavaş istifâde etmeye çalışıyorum. Elhamdulillah beni boşluğa sevkolmaktan kurtariyorsunuz. Rabbim dâim eylesin. En büyük korkum söz dinlememek. Ders almamak. Kulunu karşıma çıkaran Rabbime ne kadar hamd etsem az. Duâlariniza muhtâcım. Rabbimin lütfû ve keremi ile mekânsiz terbiyenize muhtacım. Küçüğüm, daha çok küçüğüm, hamlıktan pişmelere geçmeye muhtâcım. Hürmetler. ?
  Rabbim “kandım” diyene kadar Cemâli ile şereflendirsin inşallah.. Deliler gibi âşk’a muhtaç, lakin iddialardan çok uzak bir garîp… Sizi sâhibinize teslim ediyorum!

Yorum Yap