Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir konferans programı için Erkam Yayınları Denizli Şubesi’nin dâvetiyle Denizli’deydi.

Konferans öncesinde, Erkam Kitabevi Sohbet Salonu’nda yaklaşık seksen kişi ile; istidâta göre bir hizmetle meşgul olmak, hizmette olan kimseye destek olmak, insanlarla iyi geçinmek, sünneti hakkıyla yaşamak için israftan uzak durmak konuları üzerine söyleşi yapıldı.

Kadın ve Zarafet konulu konferansta; Müslüman bir hanımefendinin dikkat etmesi gereken zarafet kuralları, zâhiri zarafetin özdeki zarafetle buluşması gerektiği ve Allah’ın istediği kulluk makâmına ancak güzel hasletler ile bezenmiş bir kalp ile ulaşılabileceği konuları üzerinde duruldu.

Denizli Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; İzmir’den, Denizli ve ilçelerinden toplam üç yüz elli kıymetli hanımefendi katıldı.

Organizasyonda emeği geçen Erkam Yayınları Denizli Şubesi yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

neslihnabla2

neslihnabla12

afis8 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Selâmün Aleyküm.
  Hoş geldiniz, şeref verdiniz Denizli’mize.
  Bugün bize kan verdiniz. 7/24 duâcınız olmaya söz veriyorum.

 2. Misâfir dedi ki:

  Bende iz bırakan birçok şey var, ama “Allah’ım beni asrın Hz. Haticesi eyle!” duâsından çok etkilendim. Hiç böyle duâ etmek aklıma gelmedi. Demek ki yeterince aşk yok içimde, dedim.

 3. Misâfir dedi ki:

  Sekiz yaşında kızım Melek Şebnem
  Sizi dinlerken kurduğu cümle şuydu.
  “Hayatımın en güzel kadınını dinliyorum.”

 4. Şule AKKUŞ dedi ki:

  Allah râzı olsun. İlimize gelerek bize pozitif enerji verdiniz. Çalışmalarınız gerçekten çok yararlı, gerek çocuklar gerek gençlik gerekse yetişkinler adına. Bu çalışmalarınız bütün Türkiye hatta dünyaya yayılması için gönülden duâ ediyorum.
  Ben de çocuklarımı sizin CD’lerinizle büyüttüm. Hâlâ daha alıp dinletmeye ve dinlemeye devam ediyorum.
  Allah ömrünüzün sonuna kadar bu yolda güç ve kuvvet versin. Son nefeste de îmândan ayırmasın.

 5. Şeymanur Harmandalı / Cevriye Özmadan dedi ki:

  İki kardeş olarak katıldık. Öncelikle düşüncelerim bu söyleşiden sonra çok farklı boyuta dönüştü. Her şey için Allah râzı olsun.

 6. Nihal ELMAS dedi ki:

  Sevgili ablacığım, emeğinize sağlık. Allah râzı olsun. Sizleri buraya gönderen Rabbime, bizlerle tanışmaya vesîle kıldığı için binlerce şükürler olsun.
  En içten dileklerimle başarılarınızın devamını dilerim.

 7. Ayşe Vural dedi ki:

  Allah râzı olsun, bizi çok mutlu ettiniz. Sizi çok sevdik, tekrar gelmenizi çok isteriz. Tabi ki içinizdeki çocuğu da…

 8. Misâfir dedi ki:

  Kendim ve kızım adına teşekkür ediyorum. İstifâdeli bir seminerdi ve sıkılmaya vaktimiz olmadı, ama kısa sürdü, daha uzun programlarda görüşmek nasîp olsun, vesîle olanlardan Allah râzı olsun. Rabbim yâr ve yardımcınız olsun, sayılarınızı çoğalsın inşallah. Rabbim vücutlarınıza sağlık sıhhat, kazancınıza bereket versin. Âmin.

  Boyacıoğlu.

Yorum Yap