Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Geçtiğimiz hafta sonu, Karaman Şehbal Gençlik Eğitim ve Kültür Merkezi ile Hazreti Ebubekir Pansiyonu dâvetlisi olarak Karaman’daydık. Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK, Karaman’ın kıymetli hanımefendileriyle bir araya geldi. İlki bir buçuk saat süren konferansta, “Kutlu Doğumu Anlamak” konusu işlendi.

İkinci konferans programı ise akşam saatlerinde yapıldı. Üniversite ve lise düzeyinde gençlerin ve eğitimcilerin katıldığı ikinci program, yoğun bir ilgi ile dinlenen ve bilinç uyandırmaya yönelik olarak güncel mevzular hakkında anlatımlarla şekillendi. Görsel ve ritmik yöntemlerle desteklenerek üç saat boyunca süren konferans, canlılığından hiç birşey kaybetmeksizin, son dakikasına kadar ilgiyle takip edildi.

Her iki başarılı organizasyon için de Karaman Gülberenk temsilcimiz Rabia Hanıma ve ekibine teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

IMG-20151226-WA0025

IMG-20151226-WA002883 Yorum

  1. Misafir dedi ki:

    Öncelikle geldiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizi canı gönülden dinledik ve sizi örnek aldık. Çocuk şarkılarınızı çok beğendik. Ve o asaletiniz, duruşunuz bizlere umut veriyor. İnşallah Rabbim bir daha gelmeyi nasip eder. Sağlıkla ve mutlulukla kalın. Sizleri seviyoruz. Rabbim bugün de yarın da iyi bir kul olmayı nasip etsin bizlere. Amin..

  2. Misafir dedi ki:

    Allah sizden razı olsun. Helal dairesinin keyfe kafi geldiğini bir kez daha gördüm. Allah hizmetinizi daim eylesin 🙂

  3. Misafir dedi ki:

    Rabbim sizden razı olsun. Sizden istifade etmesi gereken çok insan var. Başta ben olmak üzere.. Sizinle her an iletişim halinde olup bile bile yaptığım şeylerden dönmek hayatımda bir dönüm noktası oluşturmak istiyorum. Bazı şeylerde istidadım olduğu halde bunu geliştirememek beni çok üzüyor. Dualarınızı bekliyorum bu konuda inşallah. Leopar Lulo 🙂

Yorum Yap