Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Türkiye genelindeki il sorumlularıyla bir eğitim toplantı gerçekleştirdi.

Manisa, Akşehir, Ankara, Bafra, Balıkesir, Bursa, Çorum, Edirne, Fatsa, Gaziantep, Gönen, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Kastamonu, Kütahya, Nevşehir, Osmaniye, Rize, Samsun, Siirt, Simav, Şanlıurfa ve Tekirdağ sorumlularının davet edildiği toplantıya katılım son derece güzel ve coşkuluydu.

İki tam gün süren eğitimlerde, Gülberenk misyonundan, hedeflerinden ve birlikte neler yapılabileceğinden bahsedildi. Karşılıklı tecrübelerin paylaşıldığı, herkesin söz alarak kendini ifade ettiği, heyecan verici istişare ve planlamaların yapıldığı toplantıda, Türkiye genelinde gerçekleştirilmesi düşünülen projeler de tanıtıldı.

Nice hayra ve nice güzel açılımlara sebep olan toplantı, Gülberenk il sorumlularının kaynaştığı çok tatlı bir atmosferde tamamlandı. Yenilendiğimiz, hayırda yarışa niyetlendiğimiz, dinlendiğimiz ve “Biz Olma” duygusuyla dolarak kardeşliğimizi hissettiğimiz bu kıymetli iki gün için, bizlere ev sahipliği yapan Kütahya Altın Çocuk ve Dost Kapısı derneklerine gönülden teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki yıl Bafra’da buluşmak üzere ayrıldığımız bütün il sorumlularımıza candan şükranlarımızı sunuyor, karnelerini yüksek notlarla dolduracakları gayretli ve başarılı bir hizmet yılı geçirmelerini temenni ediyoruz! 🙂

 28 Yorum

 1. Serap CANTEKİN dedi ki:

  Canım Hocam;
  Sizinle ve ekibinizle olmaktan çok onur duydum.Sizi çok özel yapan,güzel ve samimi,Üstadına evlat şahsiyet olan güzel insanı Rabbim tanıştırıp sevdirdiği ve aynı davada yer aldırdığı için çok şükrediyor ve onur duyuyorum.

 2. misafir dedi ki:

  Kütahya’nın ilgisi,alakası,misafirperverliği çok güzeldi,çok teşekkür ederim.
  Ayrıca Hocam Neslihan Nur TÜRK,yazılarındaki gibi samimi ve çok net.
  Herşeyinin net oluşu,açık oluşu ve mizahı çok eğlendirdi.
  Bizde yeni fikirlerin,enerjinin oluşmasına zemin hazırladı.Kendimi yenilenmiş hissediyorum ve gideceğim yeni görev yerinde ben de”ne yapabilirim?”düşüncesi ve araştırması oldu.
  Çok güzel hizmet ehli arkadaşlar,insanlar tanıdım.Kardeşlik bilincinin paylaşılmasına vesile oldu.

 3. Hülya GENÇLER dedi ki:

  Sevgili,sayın ve de pek kıymetli Neslihan Hocam;
  Öncelikle Kütahya’daki değerli kardeşlerime hassaten Meltem Hanım’a ve evimizin sorumlusu Hanife kardeşimize çok teşekkür ediyorum.
  Daha önce birçok defalar farklı seminerlere katılma şansımız olmuştu.Her seminer ayrı bir heyecandı.Yalnız Kütahya’ya gelirken ilk defa içimde çok farklı bir kıpırtı vardı ve şimdi o kıpırtı,büyük bir heyecan ve ümitle şehrimize dönüyoruz.Rabbim sizlerden razı olsun.
  Sizi Allah için çok seviyorum hocam:)
  Yaza yaza yaz geldi
  Bahçeye kiraz geldi
  Daha yazacaktım ama
  Taksi kapıya geldi:)

 4. Sebihat GÜNGÖR dedi ki:

  Şu an Kütahya’da olmaktan,Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’nde bir nefer olmaktan çok ama ok mutluyum.Rabbime şükürler olsun.Hatta ve hatta dünyanın en mutlu insanı diyebilirim.Çünkü insanları özellikle çocukları çok seviyorum.Üç çocuk annesiyim,fıtratım gereği biraz -normalden fazla anaçım.
  Neslihan Hocamı Allah için seviyorum.Haddim olmayarak O’nda kendimi buluyorum.Arkadaşların her biri cevher.İnşaallah onlardan istifade edebilmişimdir.İnşaallah sizi üzmem,mahcup olmayız.Dua istiyorum,hepinize dua ediyorum..Babaanne:)

 5. misafir dedi ki:

  Ben böyle bir ortam görmedim daha önce..
  Ağırlamasından,programından yemeğine,zarifliğine kadar herşey çok harikaydı.
  Değer verilip el üstünde tutulduk.Bunu damarlarıma kadar hissettim.
  Rabbim inşaallah böyle hizmetleri bizlere de nasib eder.Allah yar ve yardımcınız olsun.
  Herşey için teşekkürler,Allah razı olsun..

 6. Sabriye KARŞI dedi ki:

  Esselamu Aleykum Hocam;
  Allah razı olsun.Burada bulunmak çok büyük bir nimet.Rabbimize şükürler olsun sizleri karşımıza çıkardı.Kütahyalı arkadaşlarımızda herşeyimizle çok güzel şekilde ilgilendiler.Rabbim ahirettede dünyadada karşılarına çıkarsın.Böyle programların Türkiye’nin,dünyanın her yerinde devam etmesini,bizlerinde bu hizmette olmayı,olanlara da hizmet yapabilmeyi,sizleri de Siirtimizde toplayıp yaptığımız hizmetlerden huzurlu bir şekilde arkadaşlarım gibi sunmayı nasib etsin Rabbim.Dualarınızda unutulmamak niyazıyla..

 7. Ayşe Hilal ÖZALIŞ dedi ki:

  Bu program bize enerji oldu.Hatalarımızı ve doğrularımızı görmemizde heyecanımızı arttırdı Elhamdülillah.Aklımızdaki sorularımızı da halletmiş olduk.Çok mutluyum,sıkıntılarımıza şifa oldu inşaallah.Sevgi ve dua ile..

 8. Aysel ERKAN dedi ki:

  Neslihan Hocam;
  Bu yaşa kadar hiçbir şey bilmiyor olduğumu görmenin üzüntüsü ve bu yaştan sonra yapabileceğim çok şey olduğunu anlamış olmanın heyecanı ile dönüyorum.Bilmeden yaptığım edebe aykırı davranışlar için özür diliyor,öğrettiğiniz ve hissettirdiğiniz her güzellik için teşekkür ediyorum.

Yorum Yap