Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Anadolu seyahatlerimizle beraber, İstanbul’daki programlarımız da bütün hızıyla devam ediyor. Osmaniye dönüşü Gürpınar Kız Kur’an Kursu’nun davetlisiydik.

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından verilen “Sosyal Medya” konulu konferans, kıymetli talebeler ve hoca hanımlar tarafından ilgiyle takip edildi.

Tekrar tekrar, nice hayırlı aktiviteyi birlikte gerçekleştirebilmek duâsıyla ayrıldığımız Gürpınar Kız Kur’an Kursu yetkililerine, teşekkür ediyoruz! 🙂18 Yorum

 1. Sena Akar dedi ki:

  Ben ilk defa sizi gördüm ve ilk defa seminerinize katıldım. Çok beğendim, ne kadar kötü oyunlar içinde olduğumuzu tekrar hatırlamış oldum.
  Telefonlarımızı aldığımızda ilk işim facebook’u kapatmak . Çok şükür fotoğrafım yok ama gereksiz bir sanal dünya, ben zaten çok saçma buluyorum . Ben bu durumdan şikayetçiyim de zaten . Kendi arkadaşım yanımda başını telefondan kaldırmıyor, ben ona bir tarafta bir şeyler anlatma, söyleme çabasındayım ama beni duymuyor, takmıyor. Anladım ki kendi kendime konuşuyormuşum. O kadar bağlıyor ki internet kötü bir durum. Benim çocukluğumun hiç teknolojiyle alakası yoktu. Akşama kadar sokakta çocuk sesleri olurdu. Evimizde halen de internet yoktur. Şimdi köyümüzde bile sokaklarda çocuk sesleri yok bu beni üzüyor. Ben 93 doğumluyum bizden sonra başladı diye düşünüyorum bu bağımlılık. İnşallah nasip olursa evime televizyon almayı düşünmüyorum. Rabbim nasip ederse evime kütüphane oluşturmayı düşünüyorum. Çocuklarım internet değil de orada araştırsın. Saygı ve sevgilerimi size sunarım… Rabbim hizmetinizi daim eylesin.
  Bize de nasip olur inşallah.

  inşallah gerçek sevgilerimizi sanal dünyada değil de, gerçek dünyada sevdiklerimizle yaşarız.

 2. Misafir dedi ki:

  Selamün aleyküm. Allah razı olsun. Gerçekten çok istifade ettim. İnşallah bilinçli bir aile ve toplum oluruz. Sizin de katkılarınızdan tabii ki. Teşekkür ederim. Selametle…

 3. Elif Kocakiren dedi ki:

  Selamün aleyküm hocam . Bu istifadeli sohbet için Allah sizden razı olsun. Bilinçsiz bir internet kullanıcısı değildim çok şükür ama siz vesilesi ile bir çok eksiğimin farkına vardım.
  Uzun zamandır düşündüğüm hesap kapatma işlemlerini siz vesilesi ile telefonumu elime alır almaz yapacağım. Malum talebeyiz . Gönlüm size çok ısındı. Allah rızası için sizi seviyorum. Hoşçakalın.

 4. Nisa Oruç dedi ki:

  Benim için çok faydalı bir seminer oldu. Allah sizden razı olsun. Hem çevrem için hem de sizi tanıdığım için bu programın vesile olması beni çok mutlu etti . kendimi size çok yakın hissettim. Allah Teâla sizin gibi güzel insanlarla karşılaşmayı her daim nasip eylesin. yakından da tanımayı çok isterim. Tekrar teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Saygı ile selamlıyorum . Vesselam…

 5. Rumeysa Ebru Yıldırım dedi ki:

  Selamün aleyküm hocam… Sizi gördüğümde hayallerimin gerçek halini görüyorum sanki, fazlasıyla heyecan duyuyorum… Din müzikali dersinden tanışmış olmamız hasebiyle size ve yaptıklarınıza muhabbetim sonsuz.
  Rabbim birlikte yanınızda da hizmetler yapmayı nasip etsin. Gerçekten en büyük dertlerimden biri de sosyal medya, çocuklarımızın ve bizlerin bu girdap için yok oluşları.
  Bunun için ne yapsam diye uzun uzun düşünüyorum, araştırıyorum, konuşuyorum ama yeterli olmuyor. Ne yapmam kimlerle bağlantı kurmam gerektiğini bilmiyorum. Bununla ilgili bir çalışmanız olursa katılmak gerçekten isterim. Rabbim sizden razı olsun. (Sizinle konuşmak isterim bu konuda)

 6. Özlem Ogulkanmış dedi ki:

  Selamün aleyküm.
  2 saat süren seminerinize doyamadım ve hala saatlerce de sizin o güzel düşüncelerinizi dinleyebilirim . İyi ki varsınız ve iyi ki farkındalığınızla bizi de farkına vardırdığınız düşünceleriniz var. Allah razı olsun. Rabbim bu hayırlı ve güzel hizmet yolunuzda yar ve yardımcınız olsun .
  İnşallah ,Maşallah ,Sübhanallah.

 7. Rumeysa Akmeşe dedi ki:

  Selam aleyküm. Gerçekten de yaptığınız konferanstan etkilendim ve bir çok kararlarım oldu İnşallah.
  Bunlardan biri telefonumu bırakacağım . Zaten bırakmayı düşünüyordum . Sizin bu konuşmanız üzerine kesinleşti bırakmam. Şu ana kadar Facebook’um yoktu. Fakat geçen hafta Facebook kurdum, herşeyim gizli, fotoğrafımda yok, olsun yine de facebook’umu kapatacağım. Allah sizden razı olsun…

 8. Nihal Karşın dedi ki:

  Selamün aleyküm…
  Öncelikle Rabbim hizmetinizi kabul buyursun. Çok güzel bir konferanstı. Günümüzün en acı gerçekleri… Birkaç sene öncesine kadar bende internetkoliktim. Elhamdülillah uyandım geç oldu ama Rabbim affetsin. Ben uyandım, uyuyanları uyandırmayı da Rabbim nasip etsin. Bu anlattıklarınız Sadaka-i cariyeniz olsun inşallah. Geldiğiniz için size teşekkürler, getirttiği için Rabbime şükürler olsun… En güzele, Rabb’e emanetsiniz. Hayır ve dua ile…

 9. Serap Matara dedi ki:

  Selamün aleyküm. Allah razı olsun hizmetleriniz daim olsun.
  (Bize de nasip olsun inşallah)
  Hocam sohbetinizin sonuna doğru keşke kardeşim de bu sohbeti dinleyebilseydi diye düşündüm. Çünkü kardeşim dahil çevremde birçok insanın bahsettiğiniz hastalığa düştüğünün farkındayım . ( Bende kıyısından geçtim vaktiyle) ama artık çalışmak, Tebliğ vakti diyorum sizden de dua istiyorum ve lütfen devam edin hizmetlerinize. Teşekkürler.

 10. Mihriban Sönmez dedi ki:

  Bugüne kadar dinlediğim en güzel konferanstı. Allah sizden razı olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun, Dualarda buluşmak dileğiyle.
  Sizi çok seven Mihriban Sönmez

Yorum Yap