2 Yorum

 1. Sevinç Kaya dedi ki:

  Çok sıkıcı ve acemice hazirlanmis bir program. Üç oglumla gittik, hepsi çok sıkıldı, bitmeden çıktık zâten. “Ben de hediye istiyorum!” diye tutturan cocuklar da cabası. Sunucunun iki çocuğa yarışma yaptırması sonrasında bir çocuğa, “Senin el kaslarin süper!” deyip diğerine “Senin el kasların gelişmemiş!” demesi ve onları kıyaslaması bence cooook yanlış. Hayal kırıklığı oldu bizim icin…

  • Gülberenk dedi ki:

   Kıymetli Ziyâretçimiz,

   Gülberenk Eğitici Çocuk Programları, bir yandan çocukların ve velîlerinin eğitimini, diğer yandan bu programların başka şehirlerde de sahnelenebilmesi için emek vermekte ve eğitim almakta olan arkadaşlarımızın yetişmesini hedeflemektedir.

   Stajyer arkadaşlarımız ( Ki biz onlara “Şudegânımız” deriz ) özellikle ilk programlarında, büyük bir heyecanla başetmeye çalışarak sahneye çıkmaktadır. Devamlı seyircilerimiz durumu bilmekte ve büyük bir anlayış göstererek acemîlik çeken sunucu ablalarına yardımcı olmaktadır.

   Eğer böyle bir uygulama yapmasak ve sevgili müdâvimlerimiz de bize engin hoşgörüleriyle yardımcı olmamış olsalar, programların iki yıldır İzmir’de, bir yıldır Zonguldak’ta, dört aydır Adana’da ve bir aydır da Kütahya’da sahnelenmeye başlamasının sevincini yaşayamazdık.

   Biz Gülberenk âilesi olarak hep seyircilerimizle bir bütün ve Allah için en güzelini hazırlama gayreti içinde olduk. Bu güne kadar her bir staj programı sonunda, şudegân ablalarımızın program başarısını seyircimizle berâber oyladık. Ennetice, bazen üç, bazen beş ay sonunda, sahne heyecânını dizginlemeyi, doğru cümleler kurmayı, yalnızca kendi dikkatini değil, yüzlerce çocuğun da dikkatini aynı anda toplamak gibi zor bir işi başarıyla yapmayı öğrenebilen arkadaşlarımız, vazîfelerine başladılar.

   Hâsılı, program sonuna kadar kalıp muhteşem finali kaçırmamış, böylece, uzun ve zorlu bir eğitimden geçerek ilk defâ sahneye çıkmış olan bir kardeşinize müspet enerjinizle kuvvet katmak gibi bir nasipten de mahrûm kalmamış olmanızı arzu ederdik.

   Mesajınızdan anlaşılan o ki program başında yapılmış olan anonsları duymamış ve profesyonel, kusursuz bir program beklentisiyle seyre başlamışsınız. Bu, elbette hakkınızdır; lâkin biz Gülberenk Âilesi olarak, kusurdan münezzeh de mükemmellik iddiâsında da değiliz. Biz, güzel niyetlerle, Allah rızâsı için var olmaya ve on yıldır, ecrini yalnızca Hak’tan umarak iyi şeyler yapmaya çalışan bir ekibiz.

   Bu izahlarımızın ardından, mevzû sizin nezdinizde açıklığa kavuştuysa ve hâlâ arzu ederseniz buyrun, yine gelin, bekleriz. ?☺

Yorum Yap