Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Fasl-ı Bahar Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle bir konferans programı için İstanbul’daydı.

“Şükür” ve “Allah’tan râzı olmak” mevzûları üzerinde durulan konferansa,  çoğunluğu Afrika’dan gelmiş olan yaklaşık 200 talebe katıldı. Konferansta talebeler için; Arapça, İngilizce ve Fransızca tercümeler yapıldı.

Kur’ân Kursu mescidinde gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren programın ardından talebeler ile hasbihâl edildi.

Organizasyonda emeği geçen  Fasl-ı Bahar Kız Kur’ân Kursu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

 17 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Öncelikle Selamun Aleyküm ♡
  Kursumuza hoş geldiniz, şerefler getirdiniz. Laf olsun diye söylemiyorum. Bu arada hoş tavır ve tutumlarınızla bizleri de hoş ettiniz. Hayata sizin sâyenizde farklı bir pencereden bakacağım artık.
  Bu farklı pencereye bakmamda katkınız olduğundan dolayı çok teşekkür ediyorum hocam. Çokça duâ edin olur mu? Kendinize hoşça bakın efendim.
  Selâm ve duâ ile… ♡ Z.

 2. Misâfir dedi ki:

  Esselamu Aleyküm
  Bir kaç gün önce cüzdanımı kaybetmiştim. Çok moralim bozulmuştu, üzülmüştüm. Sonra ağladım. Ama şunun için ağladım. Rabbim, hep böyle zamanda aklıma geliyorsun, nimete kavuştuğumda da şükrü nasip et. Âmin
  Allah râzı olsun. Bu program bana tesllî oldu. Bakış açım değişti, cömertliği öğretti.
  Hayırla Kalın. ?

 3. Misâfir dedi ki:

  Gelmeden önce ciddi bir konuşma olacağını düşünmüştüm. Ama düşündüğümden daha çok eğlendim, feyz aldım. Allah râzı olsun. 🙂

 4. Misâfir dedi ki:

  Selamun Aleyküm
  Hocam öncelikle Allah râzı olsun. Rabbime şükürler olsun ki sizi karşımıza çıkarttı ve sizden istifâde edebildik.
  Bundan sonra yapacağım ne olursa olsun şükür etmek olacak inşallah.
  Duygumu ifâde etmekte zorlanıyorum. Bugüne kadar kimseye bir şey yazmadım; lâkin sizin verdiğiniz bu cesaretten dolayı teşekkür ediyorum. Umarım beni anlarsınız.

 5. Kırgız Kızı Nurayım dedi ki:

  Teşrifleriniz için teşekkür ederiz. Enerjiniz çok iyi geldi. ?

  Sesimi ben de sizin gibi değişik şekillerde kullanabiliyorum, o sebeple biraz kendimi size benzettim. ♡

 6. Misâfir dedi ki:

  Selâmun Aleyküm 🙂
  Hocam Allah için sizi çok seviyorum. Tanıdığım, daha doğrusu varlığından haberdar olduğum en güzel, nâdîde insanlardan birisiniz. Sizi Osmaniye’de görmüştüm. Çok şükür Rabbim burada da nasip etti. Dilerim iki cihanda da Allah’tan râzı olan ve Allah’ın râzı olduğu kullardan olursunuz. Hizmetiniz bol, ömrünüz bereketli olsun. Bizleri de izinizden gidenlerden eylesin. Duâ eder duâ beklerim. İnşallah yine karşılaşmak duâsı ile. Allah’a emânet olun.?

 7. Misâfir dedi ki:

  Thank you should much for roming mam ı wish you came so aher time. I have never been comfortable with the type oy body ı have the loch ı have will alcoays complacn of hoca fet and bıg there are and tho fact that ı am so fat itay Allah buss for tho message you shared today and ı wish from today an able to appreicvre who am ı and hovo Allah has boautifuly arated me.

  Tercümesi: Geldiğiniz için çok teşekkür ederim, yine gelin. Ben de bedenimle ilgili hep rahatsız olmuşumdur, hep çok şişman olduğumu düşünmüşümdür. Sâyenizde gerçekten bundan sonra kendimle barışık olmaya karar verdim, Allah’ın yarattığı güzel bedenime şükretmeyi.

Yorum Yap