Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Mehmet Âkif Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle bir konferans programı için İstanbul’daydı.

Zahmette rahmet olduğu gerçeği ile zorlukların insanı geliştirdiği , çözüm odaklı olmanın gerekliliği, istîdâtlarını keşfetmenin ehemmiyeti gibi mühim mevzûlar üzerinde durulan konferansı, Moğol asıllılar da dâhil olmak üzere, yaklaşık yüz elli talebe dinledi.

Kur’ân Kursu mescidinde gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren programın ardından, talebelerle hasbihâl edildi.

Organizasyonda emeği geçen Mehmet Âkif Kız Kur’ân Kursu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz.

Merve Doğancı
05.04.2021
İstanbul52 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Enerjisiyle solmuş gönüllerimize neşe ulaştıran çok sevgili NNT! Canımız çok sıkılıyordu vallahi. Çok iyi oldu, iyi ki geldin. Aklımıza fikir oldun. Kalbimize sekînet oldun. İslâm uğruna, dâvâ için yaoabileceklerimizin ne kadar çeşitli olabileceğini, istidâtlarımızı nasıl verimli kullanabileceğimiz hakkında yolumuzu açtın. Teşekkür ederim. İyi ki varsın.
  Canını sıkan insanlara buradan 3 ihlâs 1 fâtihâ gönderiyorum. Rabbim Hak yolunda gücünü, sabrını, umûdunu, hayallerini arttırsın.
  Yazımı kalp gözünüzle okuyabileceğinizi umuyorum.

  Mihriban.

 2. Misâfir dedi ki:

  Hayata daha çok enerjik olmayı, pozitif olmayı, kendimi sevmeyi…

Yorum Yap