Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Azîz Mahmud Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle bir konferans programı için İstanbul’daydı.

Tefekkür konulu konferansta;  insana verilen nîmetlerden ve onları doğru kullanmanın ehemmiyetinden bahsedildi. Nîmetlerin; varlıkları, yoklukları, azlıkları ve çoklukları üzerine derin tefekkürler yapıldı.

Kur’ân Kursu mescidinde, Çin, Endonezya, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan’dan gelmiş olan 150 talebenin katıldığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Programın ardından Neslihan Nûr Türk, kitaplarını katılımcı hanımefendiler için imzâladı.

Organizasyonda emeği geçen  Azîz Mahmud Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂21 Yorum

  1. Özlem Aslan dedi ki:

    Aaaaahhh ahhh. . .
    Elhamdülillah ne mutlu o mescidde bulunan kardeşlere. Neslihan Nur Türk Hocamız’ ın gönüllere huzûr veren melteminden nasiplendiler. Rabbim tesirini nasîp etsin. Hayırla tez vakit Anadolu’nun bütün yerlerine onu yine selâmetle estirsin. Neslihan Hocam canım Hocam kalbe şifâ, zihne duruluk, ümmet oluşa dâir ne güzel bir hatırlatıcıdır. Şâhidiz Yâ Rab, rızân için hep uğraştadır, iştedir. Şâhidiz Yâ Rab. Şâhidiz. . .

Yorum Yap