Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Aziz Mahmûd Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle bir konferans programı için İstanbul’daydı.

Şükür konulu konferansta; kulluk, hamd ve şükür kavramlarından bahsedildi. İstidât ve kâbiliyetleri Allah yolunda kullanmak mevzûsu üzerinde duruldu.

Programa; Anadolu’nun çeşitli illerinden, Kırgızistan, Rusya, Çin, Malezya, Tayland ve Endonezya’dan dört yüz kıymetli hanımefendi katıldı.

Aziz Mahmûd Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık üç saat sürdü.

Programın ardından Neslihan Nur Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Aziz Mahmûd Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂28 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Kırgızistan’dan selâmlar olsun. Sizin hakkınızda daha önceden bir şeyler duymuştum, ama görmek ayrı bir mutluluk. Sizden Allah râzı olsun. Yaptığınız işlerden de haberdarız, bizde de olmasını isterdik. Ayrıca çocuklara çok güzel bir yaklaşınız var. Başarı ve iyi dileklerle. Bugünkü seminer için ayrıca teşekkürler. Sizin bu şarkılarınızı Kırgızcaya çevirip kullanmak istiyoruz.

 2. Sıla Nur Keskin dedi ki:

  Çok güzel bir seminerdi. Güzel bir 1,5 saat geçirdim, bana yeni şeyler kartınız, teşekkür ederim. İnşallah yine gelirsiniz. Başarılarınızın devâmını dilerim.

 3. Sena Kaçar dedi ki:

  Bu seminerdeki konumuz insanların dış görünüşlerine karşı gösterdikleri ön yargıydı. Bunu eğitici , anlamlı ve bir o kadar anlaşılır ve komik anlattığınız için teşekkürler.

 4. Misâfir dedi ki:

  Programınız çok güzeldi. Ankara’da da programlarınız olursa gönüllü olarak programlarda yer almayı çok isterim, takipte kalacağım.

 5. Rümeysa Özdoğan dedi ki:

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki işinizi hakkıyla yapıyorsunuz. Allah sizlerden râzı olsun. Daha önce Osmaniye ilinin Bahçe ilçesinde program yapmıştınız. Çok şükür Allah tekrar sizleri görüp muhabbetinize katılmayı nasip etti, çok mutlu oldum. Ben de bir gün sizler gibi güzel, hayırlı işler yapmayı çok isterim. Gülberenk kurumunuza da gelip ve sizlere beraber olmak isterim. Allah’a emânet olun. Sizleri seviyoruz.

 6. Nisânur Özlü dedi ki:

  Öncelikle selâmün aleyküm, Osmaniye/Bahçe’den geliyorum. Sizi gördüğümde çok sevindim, çünkü daha önce Bahçe’ye de gelmiştiniz ve hakîkatten çok güzeldi. Sizi tekrardan burada gördüğüme çok sevindim. İyiki varsınız.
  Hakîkatten çok güzel yerlerdesiniz, inşallah daha güzel yerlere gelirisiniz. Allah sizden ve Gülberenk adına çalışan herkesten râzı olsun, Allah’a emânet olun.
  Sizi seviyoruz.
  Bu arada şarkılarınız ayrı bir güzel, bağımlılık yaptı. İnsanın dinledikçe dinleyesi geliyor.

 7. Zeynep Yağcı dedi ki:

  Bence çok eğlenceli ve güzeldi. Ben hiç bu kadar eğlenmemiştim.

 8. Selma Nur Behiye Oğuz dedi ki:

  Benim bugüne kadar katıldığım en eğlenceli seminerdi. Neslihan Hanımın seminerlerine katılmanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap