Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

İzmir Müftülüğü ve Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği işbirliğiyle İzmir’de gerçekleşen Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi başarıyla tamamlandı.

Beş yüze yakın eğitimcinin katıldığı ders, iki tam gün sürdü. Kur’an Kurslarında görevli hoca hanımların, okullarda görevli öğretmenlerin, fahrî olarak hizmet vermekte olan yaygın eğitimcilerin ve neslin yetişmesindeki büyük sorumluluğunun farında olan annelerin katılımıyla gerçekleşen ders, büyük bir ilgiyle takip edildi.

Programa İzmir dışından, Van, Konya ve Muğla’dan da eğitimciler katıldı.

Bu önemli çalışmanın gerçekleşmesine vesile olan ve böylece başarılı bir organizasyona daha imza atan Gülberenk İzmir temsilcisi Huriye Dikici hoca hanıma ve ekibine candan teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine ortak olmayı diliyoruz. 🙂

IMG-20151214-WA0030

IMG-20151214-WA003433 Yorum

  1. Şeyma Akman dedi ki:

    Çok beğendim. Tekrar olmasını heyecanla bekliyorum.

  2. Serpil Bayam dedi ki:

    Bu eğitimin daha çok tekrarlanmasını isterim. Çok güzel bilgiler aldık. Bizlerin farkına varamadığımız çok şeyin farkına varamadığımız çok şeyin farkına vardırdınız. Anlatımınız, disiplininiz, verdiğiniz bilgiler için sizden Allah Razı olsun…

  3. Zeynep Akman dedi ki:

    2 gün boyunca aldığımız dolu dolu eğitime rağmen bugün tekrar olsa seve seve gelirim. Allah razı olsun:) Tekrar bekliyoruz inşAllah. Şu an 16 yaşımdayım. Çok şükür erken bir zamanda böyle güzel bir eğitimi alabildim. Teşekkürler:)

Yorum Yap