Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’nin Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Konferans ve Tefekkür Konseri, Kahramanmaraşlı hanımların katılımıyla gerçekleşti.

Birinci gün, “Ne İçin Yaşıyoruz” konulu bir konuşma yapan Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK, vakit bilincine, birer insan ve kul olarak taşımakta olduğumuz sorumluluklara, hedeflerimize ve bu hedeflerin “Ne İçin Yaşıyoruz?” sorusunun ne kadar cevabı olabildiğine değindi. İkinci gün gerçekleşen konser programı ise dinleyicileri farklı duygulara, derin bir düşünceye, gönül ayarı ve kulak ayarı gibi iki önemli kavramı tanımaya sevk etti.

Programın organizasyonunda emeği geçenlere ve bilhassa aynı zamanda ev sahipliğimizi de yapmış olan Belediye Meclis Üyesi Münevver hanıma teşekkür ediyoruz.

hanimlara-ozel-tefekkur-konserine-davet-43713555718 Yorum

 1. seher solak dedi ki:

  Sevgili Neslihan hocam allah sizin gibi insanların sayısını çoğaltsın. Zahmetlerinizi rahmete gark etsin yüce Mevla. Sizi dinlemek çok farklı. Üç kez dinlemek nasip oldu en son gelişinizde ise birebir uygulamalı ders almak varmış nasipte, daha kalıcı oldu. Rabbim tutmayı bırakmamayı nasip etsin inşallah .Önce anlamamıştım neden bu kadar titiz davrandığınızı. Yaptığınız islere neden bu kadar önem verdiğinizi; sonra anladım ki insan ne yaparsa yapsın yaptığına önem ve özen göstermez ise o işten hiç bir olumlu sonuç almıyormuş .Tıpkı bir apartman misali. Zemin hazırlanmadan üst katlara betonun dökülemeyeceği gibi. Sevgi ve dua ile kalın Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Yolunuz açık işleriniz her zaman yolunda olsun.Tekrar buluşmak umuduyla K.Marastan sevgilerle.

 2. Zehra doğruluk dedi ki:

  Neslihan Nur hanıma çok teşekkür ederim. Çok beğendim, çok güzel bir promramdı. Sizi çok seviyorum. Allah gönlünüzde ne geçiyorsa versin.

 3. Jale kadifeci dedi ki:

  Şehir dışında olmam hasebiyle o muhteşem yorumunuzdan mahrum kaldığım için çok üzgünüm ama inşallah bir sonraki programınızı hasretle bekliyorum :-)<3

 4. Seyfinaz Yoksul dedi ki:

  40 yaşındayım 4 çocuk annesiyim Sizi çok beğendim izledim dinledim size çok teşekkür ediyorum bize böyle güzel şeyler sunduğunuz için Rabbim sizin gibileri her zaman karşımıza çıkarsın inşallah sizi seviyorum Allah’ım kalbimizde gönlünüzde ne aradınız varsa versin hayırlısıyla inşallah Allaha emanet olun

 5. Yasemin Taş 26 yaşında dedi ki:

  Bakmak görmek işitmek ve dinlemek nereden baktığına dinlediğinden bilmek gerek.

 6. Rüheysa Altın dedi ki:

  Lise son sınıf öğrencisiyim üniversiteye hazırlık yapıyordum gerçekten çok farklı düşünüyordum Neslihan Hocam dan huzur buldum Allah razı olsun dualarım hep sizle.

 7. Vildan Şahin 10 yaşındayım dedi ki:

  Ben burada çok eğlendim tesettür ün nasıl bir önemi olduğunu Namaz kılmanın günümüzde Ne kadar önemli olduğunu öğrendim.Ben burayı çok sevdim inşallah her yıl olur.Allha Emanet olun.

 8. Merve Körsulu dedi ki:

  Rabbim eden razı olsun sizden 2 gündür bizleri başka alemlere götürdünüz 2 gündür. Bizlerin kalplerini ve akıllarından yer ettiniz inşallah Rabbim hep k.maraş gelmeniz nasibi müesser etsin Hakınızı helal edin yaşım:19

Yorum Yap