Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Seyyid Burhaneddin Hz. Hizmet Vakfı & Kayseri Şehbal Gençlik Gelişim Merkezi’nin dâvetiyle bir konferans programı için Kayseri’deydi.

“Vakit Dar!” başlıklı konferansta; dar vakitte yapılan işin kalitesi ve makbûliyeti mevzû üzerinde duruldu. Namaza vurgu yapıldı.

İl Kültür Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık iki saat sürdü.

Kayseri, Nevşehir ve Ürgüp’ten altı yüz elli kıymetli hanımefendinin katıldığı programın ardından Neslihan Nûr Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı.

Organizasyonda emeği geçen Seyyid Burhaneddin Hz. Hizmet Vakfı & Kayseri Şehbal Gençlik Gelişim Merkezi yetkililerine  teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂54 Yorum

 1. Rüveyda ŞAM yaş ve Hilal ORHUN 23 yaş dedi ki:

   Çok Sevgili Hanımefendi Neslihan Nur Türk, yazıma başlarken örneğim olduğunuzu söylemekten minnet duyarım. Sizi çok seviyoruz.
  Zor şartlara rağmen sizi görmeye geliyoruz.

 2. Hatice KARADEMİR dedi ki:

  Neslihan Hoca ile her buluşacağımda ayrı bir heyecan kaplıyor içimi, kıpır kıpır oluyorum. Arkadaşlarımın da gelip görmelerini cân u gönülden istediğim için, çeke çeke getirmek istiyorum. Velhâsıl, çok mu çok seviyorum.

  Yaş:33

 3. Fatma Zehra dedi ki:

  Çok güzel bir program. İlk defa katıldım ama artık hep katılmayı düşünüyorum. Size çok teşekkür ederim.

  Yaş:11

 4. Fatma ÖKTEN dedi ki:

  Ömrünüz uzun olsun Neslihan Hanım, tek kelimeyle mükemmeldi. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Yorum Yap