Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Şehbal İstanbul işbirliğiyle, Kâzım Karebekir İmam Hatip Lisesi’nde, “Sosyal Medya” konulu bir konferans gerçekleşti. Liseli gençlerimizin ilgiyle dinlediği konuşma, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından yapıldı.

Sanal dünyada anlarımızı kaçırmaktan vazgeçip, gerçek dünyada nice hayırlara vesile olarak iki cihan sevincini yakalamak hususunda, birçok öğrenciyle sözleştik. 🙂

Bizi sevgiyle ve tadına doyamadığımız mis kokulu birer fincan kahve ile ağırlayan Kâzım Karabekir İmam Hatip Lisesi’nin kıymetli talebelerine ve hocalarına teşekkür ediyor, yeni bir aktivitede yine birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

20150330_14591520 Yorum

 1. Nisa Üstünbaş dedi ki:

  Selamun aleyküm hocam.Yurda gelmiştiniz.Zaten sizi o zaman da çok sevmiştim.Sesiniz çok güzel maşallah.Rabbim sesinizi tüm sapmış veye sapmaya doğru yol almış müminlere ilaç eylesin.Amin…

 2. Misafir dedi ki:

  Çok başarılı bir müslüman kadını olduğunuzu gördüm.Sizin gibi hiç çekinmeden insanlara Doğruyu söylemek istiyorum.Allah çıktığınız bu yolda güç kuvvet versin.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 3. Ayşegül Karataş dedi ki:

  Allah razı olsun.Sizin gibi büyük işler yapan büyüklerimi görünce çok imreniyorum.Duygularımın tercümanı oldunuz.Allah yolunda daha büyük işler yapmak nasip olur inşallah.Hakkınızı helal edin.

 4. Misafir dedi ki:

  Selamın aleyküm. Neslihan Hocam.Doğrusu isminizi duyunca heyecanlandım.Daha önceki günlerde Aziz Mahmut Hüdayi Kız Kuran Kursundaki seminerlerinizi anımsadım.Sizi tekrar görmek çok güzel…

 5. Şevval Demirci dedi ki:

  Verdiğiniz bu sohbeti unutmayacağım.

 6. İkizler ve Elif dedi ki:

  Bizce programınız süperdi.Ama daha uzun sürmesini isterdik.Hep gelmenizi istiyoruz.

 7. Büşra Gül dedi ki:

  İnstegram’da 6745 takipçim var.Ama bu konferanstan sonra tanımadığım herkesi sileceğim.Hayatımdaki en önemli kararlardan birini vermeme yardımcı oldunuz.Allah razı olsun.

 8. Bahar Cincop dedi ki:

  Sizi gerçekten çok sevdim.Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.Allah sizden razı olsun.Dilinize,gönlünüze,ayağınıza sağlık.İnşallah bir gün yine tanışırız.

 9. Nahide Altınsoy dedi ki:

  Güzel eğlenceli ve bir o kadar da öğretici bir konferanstı.Teşekkürler.

 10. Misafir dedi ki:

  Sosyal medya bağımlılığımın farkında olmamı sağladığınız ve bizlere güzel sesinizle güzel vakit geçittirdiğiniz için teşekkür eder allah razı olsun deriz.

Yorum Yap