Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği & Kocaeli Yağmur Gençlik Gelişim Merkezi ortak çalışmasıyla, Kocaeli’de bir Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi gerçekleşti.

Programa, Diyânet ve Milli Eğitim Kadrosunda görev yapmakta olan eğitimcilerin yanı sıra, yaygın eğitim görevini sürdürmekte olan fahrî eğitimciler ve anneler de katıldı.

Neslimizin ne gibi tehlikelere mâruz kaldığına ve çocuklarımızı şer bombardımanından ne şekilde koruyabileceğimize dâir fikirlerin paylaşıldığı, alternatif aktivite ve eserlerin tanıtıldığı dersler, millî ve mânevî değerlerimizin müzikâl yöntemlerle nasıl sevdirilebileceğini öğretti.

İki gün boyunca, coşkulu katılımlarıyla programı taçlandıran ve katılım belgesi almaya hak kazanan bütün eğitimcilere candan teşekkür ediyor, Yağmur gençlik Gelişim Merkezi’yle, daha nice hayırda ortak olmayı diliyoruz! 🙂

IMG-20151115-WA0006

IMG-20151115-WA000232 Yorum

  1. Misafir dedi ki:

    Programımızı zevkle dinledik ve çok mutlu olduk ınşallah daha kısa zamanda tekrar programınıza katılmak nasip olur.sevgilerle….

  2. Kubra Baydin dedi ki:

    Oncelikle Neslihan hocaya daha önce görmemiştim Rabbim nasip etti görmeyi sizi çok seviyorum hocam çok dua edin inşallah sağlık sıhhat ve hayırlı es için dua ile

Yorum Yap