Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği ve Kütahya Altın Çocuk Derneği işbirliğiyle Kütahya’da, dolu dolu bir eğitim gerçekleşti. Yüzü aşkın eğitimcinin, iki gün boyunca katıldığı dersler, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından verildi.

On altı saatlik eğitim programı sırasında Eğitimcinin Özellikleri, Kur’an Eğitimi, Müzik Faaliyetleri, Fen ve Tabiat Faaliyetleri, Yaş guruplarının Özellikleri ve Uyum Problemleri anlatıldı. Anne – Baba eğitimine ilişkin bazı mevzuların da detaylıca anlatıldığı dersler, büyük bir ilgiyle tâkip edildi.

Katılımcıların birer katılım belgesi aldığı program için Anadolu Aile Derneği ev sahipliği yaptı.

Kütahya Altın Çocuk Derneği’ne, Anadolu Aile Derneği’ne ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor, yeni bir hayırda tekrar birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

IMG-20160215-WA0007

IMG-20160215-WA0006

IMG-20160215-WA001031 Yorum

  1. BÜŞRA BÜLBÜL dedi ki:

    Harika 2 gün geçirdik. İlk önce Allah razı olsun. Ufkumuzu genişlettiniz. Olaylara daha geniş bir bakış açısıyla bakmamızı öğrendik. Tüm olayları Kuran sünnet çerçevesi içinde bakacağız bundan sonra. Kütahya’mıza yine bekleriz. Her şey için çok teşekkür ederiz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Yorum Yap