Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Altın Çocuk Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü’nün dâvetiyle bir konferans programı için Kütahya’daydı.

“Sen’siz Olmaz!” başlıklı konferansta; insanın, halifelik makâmında olmanın kıymetini bilmesinin önemi, Peygamber Efendimiz’in ümmeti olmanın şerefi ve O’nun sünnetlerini yaşamanın gerekliliği mevzû üzerinde duruldu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık iki saat sürdü.

Kütahya’dan  yüz elli  kıymetli hanımefendinin katıldığı programın ardından Neslihan Nûr Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı ve katılımcılarla hasbihâl etti.

Organizasyonda emeği geçen Altın Çocuk Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü yetkililerine  teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂17 Yorum

 1. Ayşenur Çeker dedi ki:

  Ben, Halîfe’yim. Bunu yapmamam için engeller olsa da bi iznillâh elimden geleni yapıp islâma hizmet eden bir mü’mine olmak istiyorum. İnşallah sizin talebeniz olabilmeyi Rabbim nasîp eder. Buralara kadar gelip şeref verdiğiniz, o güleryüzünüz, hizmetleriniz için Rabbim sizlerden râzı olsun.

 2. Fadime Key dedi ki:

  Selâmün Aleyküm Hocam, sizin sohbetinizde ilk defâ bulundum. Sizinle tanıştıran Rabbim’e şükürler olsun. Emeğinize ve bu yoldaki samîmiyetinize şâhit oldum. Rabbim şâhitliğimi kabûl etsin. Bize cennette de aynı yerde, Rasûlullah (S.A.V)’ın yanında buluşmayı nasîp etsin. Bana da duâ edin inşallah, Rasûlullah’ın yolunda o kutlu dâvâsında yer alanlardan olmayı nasîp etsin.. Kalbime dokunduğunuz için teşekkür ederim. Allah râzı olsun. ❤️

 3. Şenay Acet dedi ki:

  Her zamanki gibi çok güzel, istifâdeli bir programdı. Böyle programlarda hep duygulanıyorum. Tesettüre girmesini istediğim bir kızım var. Böyle ortamlara onun da ? gelmesini, dinlemesini, öğrenmesini çok arzu ediyorum. Hidâyet biliyorum ki Rabb’imin elinde. Duâlarınıza tâlibiz. İnşallah Rabbim bize bu sevinçleri yaşatır.
  Sevgiler, saygılar.

 4. Meryem Keler dedi ki:

  Merhabalar, programınızı çok beğendim. Teşekkür ederiz. Sizi hiç bilmiyordum, artık öğrendim. Bundan sonra sizi tâkip edeceğim inşallah. Sâyenizde pek çok şey öğrendim. Sesiniz çok güzel. Konuşmanızı, def vurmanızı, şarkı söylemenizi pek beğendim. Sizi seviyoruz.

 5. Misâfir dedi ki:

  Bugün kızımla geldim. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Hz. Allah (C.c) ilminizi âlâ etsin. Sizin gibi hanımefendi insanları çoğaltsın. Allah ebeden râzı olsun. Duâlarınızı bekliyorum.

 6. Büşra Kaya dedi ki:

  Çok mânevî bir ortam oldu. Allah sizden râzı olsun. Bu farkındalığa ihtiyâcım vardı. Rabbim sizi bana vesîle gönderdi. Duâlarımızdasınız. Duâlarınızı bekliyorum. Sevgi ve hürmetle.

 7. Müşerref Özleblebici dedi ki:

  Çok güzel bir programdı her zamanki gibi. Allah râzı olsun, yâr ve yardımcınız olsun inşallah.

Yorum Yap