Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, konferans programı için Safa Kelebek Anaokulu’nun dâvetiyle Nevşehir’deydi.

Çocuklarda Ahlâk Eğitimi konulu konferansta; ahlâk nedir, âilede ahlâk eğitimi nasıl olmalıdır, helâl lokmanın önemi, israf konusunda ne kadar duyarlıyız, televizyon ve internetin kontrolsüz kullanılmasının çocuk ahlâkına olumsuz etkileri, çocuklara sorumluluk vermek ve onları cesaretlendirmek için neler yapılmalı konularından bahsedildi.

Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan Proje İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Nevşehir, Ürgüp ve Kayseri’den yaklaşık iki yüz elli kişi katıldı. Program yaklaşık iki saat sürdü.

Programın ardından anaokulu öğretmenleri ile söyleşi yapıldı.

Organizasyonda emeği geçen Safa Kelebek Anaokulu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

c691b78c-3a5e-486f-b641-a21d8b667ac8

IMG_7951

IMG_7950

 

 

 12 Yorum

  1. Misâfir dedi ki:

    Selâmün aleyküm,
    Sevgili hocam, sizin ilk programınıza geldikten bu yana hayatımda çok şey değişti. Mânevi olarak söyleyemem ama yaşam tarzı olarak doğallığa daha çok yönlendim. Hamdolsun, margarinleri evden attık. Allah hizmet aşkınızı artırsın. Yolunuz açık olsun. Hayırlı, mutlu günler.

  2. Misâfir dedi ki:

    Rabbim râzı olsun. Sayınızı artırsın inşallah. Bu devirde sizin gibi dolu insanların var olduğunu görmek beni çok duygulandırdı. Rabbim, Allah ve Rasulü(s.a.v) yolunda giriştiğiniz her işte sizleri muzaffer eylesin. Her zaman, her hafta, her gün sohbetinize dâhil olmak isterim. Daha sık gelmenizi arzu ederim. Eğitimleriniz varsa katılmak, Gülberenk âilesi içinde yer almak isterim. Rabbime emânet olun.

Yorum Yap