Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği olarak, mevcut âtıl malzemeleri değerlendirmek, bu malzemelerle kullanışlı işe yarar bir eser meydana getirmek, istîdâtları keşfetmek, geliştirmek, üreten hanımefendilerin sayısını artırmak, moral ve motivasyonu diri tutmak maksadıyla, her ay Gülberenk Tasavvur Müsâbakası düzenlemekteyiz.

Mart ve Nisan ayında yapılan müsâbakaları internet ortamında yapıldı. Bu ay Tasavvur Müsâbakası 29 Nisan Çarşamba günü saat 16:00’da, Telegram Cumâ Buluşmaları Grubu’nda gerçekleşti.

Birbirinden güzel eserlerin katıldığı müsâbakada, mutfak saatine dönüşen tava, evde bekleyen iplerden yapılan hırka, atkı, yelek, boş kutuların keçe ve kumaşlarla dönüşümü, artık kumaşlardan yapılan “basmaya lâyık yolluk”, eski kıyafetlerden dönüştürülen elbiseler, seccâdeler, çanta, özenle hazırlanmış tablolar, minyâtür bahçe, penye iplerden örülen paspas, mıknatıslı iğnelik eserleri inceleyen herkese yeni fikirler verdi.☺️

Toplam yirmi altı katılımcının eserleri, Cuma Buluşmaları Grubu üyelerine sunuldu. Birinci olan eserin sâhibesi Merve Yalın Hanımefendi, kendisine sunulan üç hediye seçeneği içinden hediyesini mutlulukla seçti.

Siz de on altı yaş ve üzeri tüm hanımefendilerin katılabileciği Tasavvur Müsâbakası’na katılarak, üretmenin sevincini bizlerle paylaşabilirsiniz. 🙂

Mayıs Ayı kayıtları başladı başladı bile. 🙂 04.05.2020 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar kayıt yaptırabilirsiniz.

Bilgi ve kayıt için:
0505 345 61 30

 Yorum Yap