Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Osmaniye Gülistan Kız Kur’an Kursu’nun dâvetiyle Osmaniye’deydi. Farklı yaşlarda yüzlerce hanımefendinin ilgiyle dinlediği konferans, Dernek başkanımız Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün sunumuyla gerçekleşti.

Zaman zaman espriler, zaman zaman ezgiler ve bazen de son derece ciddi ikazlar ile tamamlanan program, tüm katılımcıların büyük beğenisini kazandı. TÜRK’ün düşündürürken eğlendiren, eğlendirirken kendine getiren üslûbu ile farklı bir konferansa tanıklık eden duygulu Osmaniyeliler, program sırasında kâh gülümsediler, kâh göz yaşı döktüler.

Her birini sevgi ve saygıyla selâmlıyor, en kısa zamanda, tekrar birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

20150418_153630

20150418_153910

 

 76 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Hocam içinizdeki sevgi,heyecan,hizmet aşkı hiç bitmesin.Rabbim bizlere de hizmet aşk nasip etsin.Rabbim doğru yoldan giden kullarının arasına bizleri de katsın.Anlatışınız jest ve mimikelri kullanarak her yaşa uygun bir şekilde anlatıyorsunuz.İnşallah bizler de böyle oluruz.Anlattığınız konular çok güzeldi.Her dertliye bir deva niteliğindeydi.Rabbim kuvvet versin.Rabbim sizin gibi ve daha nice güzel insanlar gibi bu yolda ilerlemeyi bizlere nasip etsin.Ağzınıza yüreğinize sağlık.Siz kendime örnek alıyorum.İnşallah biz de kendimizi yetiştirip insanlara faydalı oluruz.Hayalimi başarmışsınız.Rabbim güç kuvvet sağlık sıhat versin.Allah a emanet olun.

 2. Misafir dedi ki:

  Allah sizlerden razı olsun.Ömrünüze bereket ihsan eylesin…

 3. Misafir dedi ki:

  Süper bir programdı.Keşke Neslihan Hanım gibi program yapabilsem.Çok faydalı oldu.Dolu dolu bir gün geçirdik.Allah ömrünü ilmini arttırsın.

 4. Misafir dedi ki:

  Böylesi sohbetlerde yaşamayı,ölmeyi rabbim nasip eylesin.Ümmeti Muhammed’e yine gelmenizi gitmeden bekleriz.Allah lutfetsin. Yine bekleriz.Diyecek çok şey var ama dil yetmez.Allah razı olsun.Yollarınız açık olsun.Sizin sayınızı arttırsın.

 5. Misafir dedi ki:

  Allah razı olsun.Böyle güzel bir sohbet yaptığınız için şükürler olsun.Burada olmam mümkün oldu.

 6. Misafir dedi ki:

  Pür dikkat dinledim.Hiç sıkılmadım.Zaman zaman güldüm.Güldürürken düşündüren bir sohbetti.Ağzınıza sağlık.Anlatıyor ama kendisi bunu yaşamış mı? diye aklımızda soru bırakmadınız.

Yorum Yap