Osmaniye Gençlik Eğitim Derneği ve Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’nin ortak çalışması ile, Osmaniye’de düzenlenen formasyn eğitimi, büyük bir başarıyla gerçekleşti.

İki gün içerisinde bine yakın eğitimcinin ve eğitim gönüllüsünün katıldığı programa, Kahramanmaraş, Adana, Bahçe ve Erzin’den de katılımlar oldu.

Organizasyonun huzur içinde tamamlanmasındaki katkılarından ötürü Osmaniye Gençlik Eğitim Derneği yetkililerine ve Gülberenk Osmaniye Temsilcisi Cemile Şirin Hoca hanıma candan teşekkürlerimizi sunuyor, yeni bir hayırda, yine birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

IMG-20160221-WA0007

IMG-20160221-WA0009

 

 38 Yorum

 1. Neziha Sarpkaya (45) dedi ki:

  Çok güzel geçti. Mutlu olduk. Güzel bilgiler verdiler. Hem eğlenceli hem eğitici hangisini söyleyeyim ki herşey güzeldi. Selamlar. Allah razı olsun. Hizmetinizin devamını dilerim dua bekleriz.

 2. Merve Güvenç, Sevim Gümüşer, Sengül Hocaoğlu - Kitap reyonunda görevli kızlar dedi ki:

  Sevgili Hocamız Neslihan Nur Türk;

  Biz daha okumadan kitaplarınıza âşık olduk 🙂 Allah sizleri başımızdan eksik etmesin! Allah razı olsun verdiğiniz sohbetten.

 3. Şifa Özdemir dedi ki:

  28 yaşındayım ismim Şifa Özdemir. Sayın hocam ben sizin ilk defa programa katıldım. Allahım razı olsun sizden güç kuvvetinizi arttırsın inşallah. Gönlünüzün güzelliği yüzünüze vurmuş maşallah. Çok doğal içten samimi buldum hiç sıkılmadan. hayranlık ile dinleyip izledim. Çok şeyler öğrendik elhamdülillah. Ben daha anne olamadım. 4 yıl oldu. Ama inşallah rabbim nasip ederse sizin anlattıklarınız kitaplardan okuyacağım. İnşallah, Rabbim sizin sohbet eğitiminizde bulundursun insşallah Allahım razı olsun sizden.

 4. Nebahat Mengüç dedi ki:

  Çok güzel bir programdı. Allah razı olsun. Gerçekten sizin gibi insanlar bize umut veriyor. İnşallah Rabbim sizin hayırlarınızı kabul eder.

 5. Ayşe Rümeysa Koç dedi ki:

  Değerli Hocamız:

  Osmaniyeyi şereflendirdiğiniz için çok nasipli olduğumuzu belirtmeliyiz. Yaptığınız hizmetlerden dolayı geçrekten çok mutluyuz.

  Biz sizden razıyız, Allah Tealâ da sizden razı olsun.

 6. Emine Çardak dedi ki:

  Neslihan Nur Hocamızla zaman nasıl geçti farkında bile değildim. Konferans adeta bana terapi uygulaması gibi geldi. insanları hiç sıkmadan hatta eğlendirerek yapmış olduğu derse doyamadım. Rabbim, gücünü kuvettini ve sayısını arttırsın inşallah.

 7. Ayfer Oruç dedi ki:

  Böyle güzel bir organizede bizi buluşturanlardan ALLAH(cc) râzı olsun.

  Büyük oranda faydalanacağımızdan emin olduğum ve bize heyecan, motivasyon vesilesi bu tarz programlar artarak devam etmesini diler, organize için üzerime düşen her türlü göreve hazır olduğumu bildirir, saygılar sunarım.

 8. Selnur Sarpkaya dedi ki:

  Neslihan Hanımın seminerlerini devamını diler, Osmaniyemize arada bir gelmesini bizi unutmaması dileğiyle. Sohbeti beni dinlendiriyor.

Yorum Yap