Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği ile Ulu Çınar Vakfı işbirliğiyle gerçekleşen, İsraf konulu konferans, Pendikli hanımların sıcak ilgisiyle karşılandı.

Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün kendine has samimi anlatımı, israfın, herkesin şiddetle kaçınması gereken, çok yaygın bir hata olduğunu hatırlattı. Bu vesileyle mutfak dolaplarımızdan elbise dolaplarımıza, salonlarımızdan çocuk odalarına kadar tekrar tekrar bakıp, nerelerde, ne şekilde israfa düştüğümüzü fark ettik.

Herkesin israftan kurtulma azmiyle dolduğu ve hayatında yeni düzenlemeler yapmaya karar verdiği program, öyle sanıyoruz ki tüm katılımcılar için yeni bir başlangıca sebep olacak.

Gülberenk olarak Ulu Çınar Vakfı’nın kıymetli kurucularına ve çalışanlarına teşekkür ediyor, ortak hayırlarımızın artarak devam etmesini diliyoruz.   🙂        

CAM00221

CAM0021911 Yorum

  1. Gülay Bayer dedi ki:

    Seminerinize katıldığım için çok mutluyum. Evde boş geçen zamanlarımı sizi görünce daha iyi anladım. Keşke kendimi yetiştirmek için daha çok imkanım olsaydı. Bugün buraya gelebilmek bile benim için büyük şans. Ben olamadım islamı yaşayan ve yaşatan. Umarım ikiz kızım var onlar olurlar. Allah sizin gibi bizlerede vakit ayıran ve bizi uyuduğumuz uykudan uyandıran Allah dostlarından razı olsun. Allah’a emanet olun.

Yorum Yap