Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Şanlıurfa GülRû Hizmet Merkezi’nin dâvetiyle bir konferans programı için Şanlıurfa’daydı.

“Sen’siz Olmaz!” başlıklı konferansta; Peygamber Efendimiz’in ve sünnetlerinin hayatımızda ne kadar yer aldığı mevzû üzerinde duruldu.

GülRû Hizmet Merkezi İclâl Ağan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık iki saat sürdü.

Şanlıurfa ve ilçelerinden, Adana, Kilis, Adıyaman ve Gaziantep’ten toplam beş yüz kıymetli hanımefendinin katıldığı programın ardından Neslihan Nûr Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı.

Pazar günü Fasl-ı Şifâ Kültür Merkezi ziyâreti ve hasbihâli yapıldı.

Organizasyonda emeği geçen Şanlıurfa GülRû Hizmet Merkezi yetkililerine  teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

 16 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Çok ama çok güzel bir programdı. Anlatan güzel, anlatılan güzel, anlattıran güzel. Dinleyenlere de Rabbim tesirli etsin.
  Allah için buluşmak çok güzel.

 2. Rümeysa Ölmez dedi ki:

  Maşallah, ağzınıza sağlık, terapi gibi geldi. Sizin gibi bir arkadaşım olsun istedim. Neslihan abla, dik duruşunuz, açık sözlü oluşunuzla maşallah, vesîle oldunuz inşallah. Korkmadan insanların dîni konulardaki hatÂlarını yüzlerine söyleyeceğim inşallah.
  Sık sık gelin.

 3. İrem Gök dedi ki:

  Neslihan Hocam, şükürler olsun ki Allah bana bugün bu programa katılmayı nasip etti.
  Duâlarınızı bekliyorum. Allah’a emânet olun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Her şey çok güzeldi. Birlik olup bu hizmeti bizlere sunduğunuz için Allah râzı olsun. Her şey mükemmeldi. Bütün zorluklara karşı bu nîmeti bizlere sunuyorsunuz ya başka bir şey istemiyoruz. Siz yeter ki hep birlik olun.

 5. Misâfir dedi ki:

  Sevgili Neslihan hocam sizin hizmetinizi ve bakış açınızı çok seviyoruz. Sizin konferansınızdan sonra olaylara bakış açımız değişiyor. Allah sizden râzı olsun.

  Hafızlar

 6. Misâfir dedi ki:

  Bir Müslüman olarak bizi sarsıp silkelediğiniz için, kulluk ve Ümmet olabilmenin nasıllarını,niçinlerini, sonra larımızı yeniden sorguladığınız için size sonsuz minnettarız. Gelişiniz gönlümüzde çiçekler açtırdı. Hayatımızda yeni kararlar almamıza ve inşallah bunları uygulamak için daha kararlı bir duruş sergilememiz gerektiğini aşıladınız. Sizi Allah için çok seviyoruz. Yine gelin. Hep gelin.

  “Sû-i zannımda isâbet edeceğime, hüsn-ü zannımda yanılmayı yeğlerim.”
  bu sözünüz artık düsturumuz. Sizden duâ istiyoruz.

  Karaköprü Yüzâkı Grubu

Yorum Yap