Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Bu hafta Satırdan Sadıra Dersler, Telegram/Cumâ Buluşmaları Grubu’nda, başta Türkiye olmak üzere çeşitli ülkelerden katılan bin sekiz yüzü aşkın kıymetli hanımefendi ile gerçekleşti.

Dersimizi suâl cevap fasılları şeklinde yaptık. Sorulan suâller de verilen cevaplar da çok samîmî ve husûsî idi. Eğitimden, çocuğuna vereceği isme… Hizmetten, nasıl istikâmet sâhibi olunabileceğine… İzdivaçtan, ölüme… Aşktan, vesveseye… Müzikten, mezheplere… Birçok suâl mevcuttu.

Verilen cevaplar, âdetâ bizleri tefekküre sevk eden birer hazîne idi. Aynı zamanda doğru istikâmeti gösteren birer pusula…

Dersin sonunda katılımcılarımızın hissiyatını okuyunca, günden güne perçinlenen kardeşliğimizi, sâmîmiyyeti ve muhabbeti hissettik. Kahvemizle barâber huzûru da yudumladığımız bu ders, her zamanki gibi sadırlarımıza ulaşıp rûhlarımıza sürûr verdi.

Elbette biz yine ayrılmadık. Dolu dolu geçen iki saatin ardından, birbirinden güzel temennîlerle ve duâlarla özlerimize sefere çıktık!

Sizler de tefekkürünüze ve tekâmülünüze vesîle olacak bu güzel dersten istifâde etmek isterseniz, hemen 05545301108 numaralı telefonu arayabilirsiniz. ?

Müellife: Hatice SAĞLAM33 Yorum

 1. Deniz Işık dedi ki:

  Rabb’im her birinize hayır dolu kazanç versin…
  Bizler de verme mutluluğunu dâima yaşayalım.

 2. Misâfir dedi ki:

  Hocam bu arada yüreklerde dokunuyorsunuz Allâh’ın izni ile. Bir sarsılma geçiriyorum her seferinde.

  Ayşegül.

 3. Nejla Kapşigay dedi ki:

  Allah kimseyi susuz, havasız, ateşsiz komasın…

Yorum Yap