Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Bu hafta da Satırdan Sadıra dersi gönüllerimize ferahlık ve sürûr oldu! Zihnimizdeki birçok suâl cevap buldu! Kalplerimiz sevgi ve muhabbetle doldu!

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği olarak, İslâm’ı öğrenmek için ülkemize gelen Afrikalı kardeşlerimizi hediyelerle karşılamanın heyecânı içindeyiz! Bizlere bu güzel hayrı nasîp ettiği için Rabb’imize şükür hâlindeyiz!

Bu haftaki dersimizde katılımcılarımızla hislerimizi paylaştık. Ardından Gülberenk’e bakarken ne gördüklerini sorduk. Cevaplar o kadar samîmî ve içtendi ki hepsi de gönlümüze iyi geldi.

Onlardan birkaçı şöyleydi:
“Dünyâyı kucaklayan koca bir çınar ağacı… Ümmet derdiyle yanık, bir o kadar da sevdâlı… Tüm vaktini insanlık adına ne yapabiliriz dercesine adamışlık… Emek, sevgi, azim, umut…Yalansız ,dolansız ,menfaatsiz, Allah rızâsı için çırpınan tertemiz yürekler… Samîmiyyet, azim, gayret, sevgi, muhabbet… Gönle dokunan her şey…”

Bu cevapların ardından, husûsî metodlarla gelişip istîdâtlarını keşfetmek ve ücretli özel programa kayıt yaptırmak isteyenler için oluşturduğumuz anketi paylaştık.

Katılımcılarımız program hakkında; nerede ve nasıl yapılacağı, yaş aralığı ve kayıt yaptıran kişilerde aranacak husûsiyetler gibi merâk ettikleri suâlleri sordular.

Dersimizin sonunda katılımcılarımız duygu ve düşüncelerini paylaştı. İnternet ortamında olmasına rağmen; kalpten kalbe giden yolu hissettiğini söyleyenlerin olması, şevkimizi ve şükrümüzü perçinledi.

Samîmiyet, huzur, tefekkür ve hikmetlerle dolu dersimizden istifâde etmek isteyen hanımefendileri, ücretsiz kayıt ve bilgi için 05545301108 numaralı telefonu aramaya dâvet ediyoruz.?

Müellife: Hatice SAĞLAMYorum

  1. Hatice Kübrâ TOPÇU dedi ki:

    Dersler ufkumu açıyor. Çok faydalanıyorum. Tavsiye ediyorum. ? ?

Yorum Yap