Kıymetli Ziyâretçilerimiz;

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği olarak, her hafta Perşembe’yi Cumâ’ya bağlayan gece, Satırdan Sadıra derslerimize devâm ediyoruz.

Bu haftaki dersimizi, katılımcılarımızla hayat tecrübeleri paylaşma cihetinden, suâl-cevap fasılları şeklinde gerçekleştirdik.

Plânlı yaşamaktan tesettüre, gurbetten hayâtın anlamına… Merhametten mes’ûliyete, bilinçaltı temizliğinden nazara…Toprak sâhibi olmaktan danışmanlık hizmetlerine…İnsanlarla olan münâsebetlerden merhamete, şefkate, aşka…Pek çok mevzû hakkında konuştuk.

Huzur, tefekkür ve duâlarla geçirdiğimiz güzel bir dersin bu hafta da sonuna geldik. Katılımcılarımızdan, gönlünün sürûr ile dolduğunu, sükûnet ve samîmiyet hisleri yaşadığını söyleyenler oldu.

Türkiye ve dünyâdan bin beş yüzü aşkın kıymetli hanımefendinin katılım sağladığı dersimizdeki sevgi dolu atmosfer ve kardeşlik rûhu için bir kez daha Rabb’imize şükrettik. Ölmez sağ olursak, haftaya tekrar buluşma duâsıyla kendi içimize yöneldik.

Eğer sizler de dersimizden istifâde etmek, gönlünüzü hikmet damlaları ile dinlendirmek isterseniz, ücretsiz kayıt ve bilgi için hemen 0554 530 11 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Müellife: Merve Doğancı3 Yorum

 1. Emine Akyasan dedi ki:

  Her ders bir başka…Hepsi de ihtiyaç. Satırdan Sadıra da bazen ilim meclisinde, bazen dost meclisinde, bazen enginlerde… Her ders başka hissiyatlar, başka yolculuklar… Rabbim kıymet bilenlerden, gelişenlerden eylesin. Bize vakit ve emek veren pek kıymetli Hocam’dan râzı olsun…(âmin)
  ⚘?

 2. Işın Karasulu dedi ki:

  Gülberenk , tevekkül ve teslimiyeti öğretti bize.Sadece bilmeyi değil; bildiğini uygulamayı seninle yaşadık Gülberenk.

 3. Sevil Fırat dedi ki:

  Sualler de cevaplar da öyle samîmî ki, satırlardan sadırlarımıza doluyor elhamdülillah. ☺️Çok istifâ ediyoruz.☺️

Yorum Yap