Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Satırdan Sadıra Dersler Telegram/Cuma Buluşmaları Grubu’nda; aşkla, şevkle ve ihlâsla devâm ediyor! Katılımın ve istifâde edenlerin her geçen gün artması, bizi daha da şevklendiriyor!

Kimi zaman farklı mevzûlar üzerinde konuştuğumuz, kimi zaman bâzı hususlarda tefekkür ettiğimiz, çoğu kez de yeni bakış açıları kazandığımız dersimizi bu hafta, hasbihâl ve suâl-cevap şeklinde gerçekleştirdik.

Hedeflerimize yönelik gayret göstermemiz ve nefsimizi hayırlı işlerle meşgûl etmemiz gerektiğini… Atâletten korunup çalışanın ve dünyâ tarlasını lillâh ekenin kârda olduğunu bir kez daha hatırlayıp yeni kararlar aldık!

“Allah hepimize daha iyi olmayı, son nefesi de ondan evvelkileri de aşk ve îmân ile alıp vermeyi nasîp eylesin!” diye duâ edip ardından, katılımcılarımızın söylemek ve sormak istediklerini dinledik!

Bu dersten ziyâdesiyle istifâde ettiklerini belirtenler… Samîmiyetle duâ edip şükranlarını iletenler… Bu güzel mecliste bulunmak nasîp olduğu için sevinçlerini ve şükürlerini dile getirenler… Zihnindeki suâllere cevap bulmanın huzûru içinde olduğunu söyleyenler, gayretimizi daha da perçinledi!

Velhâsıl; kardeşlik duygusunu iliklerimize kadar hissettiğimiz, maddî-mânevî feyz aldığımız, seherin bereketinden faydalandığımız, birbirinden farklı fikirlere yelken açtığımız satırdan sadıra nakış nakış işlenen bir dersimizi daha, böylece sona erdirdik!

Bizler ayrılmadık! Allah ömür verirse, haftaya tekrar buluşmak ümit ve duâsı ile gönüllerimiz bir, özlerimize sefere çıktık!

Eğer sizler de gönlünüzün sekînet ve huzur bulacağı bu dersten istifâde etmek isterseniz, ücretsiz kayıt ve bilgi için 05545301108 numaralı telefonu arayabilirsiniz! ?

Müellife: Hatice Sağlam

 

 

 3 Yorum

  1. Sevil Fırat dedi ki:

    Değerlere, değer katan bir ders…

  2. Emine Akyasan dedi ki:

    Her ders başka güzellikte. Bu hafta da çok istifâde ettik. Huzur dolu vakitte, huzurlu bir nefes gibi…

  3. Ayşe Kaya dedi ki:

    Satırdan Sadıra Dersler’den çok istifâde ediyorum, seherin feyzi de başka oluyor.

Yorum Yap