Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Eğitimci Yazar Neslihan Nur Türk öncülüğünde internet ortamında devâm eden hizmetlerine, “Şerh Programları” ile bir yenisini daha ekledi.

Yazarın kitaplarından seçilen bir mevzûun şerhedilmesiyle gerçekleştirilen ilk programın başlığı, aynı zamanda kitabın da adını taşıyan, “İmâmeyi Yaktı Ateş” oldu.

Telegram Uygulaması / Şerh Grubu’nda gerçekleştirilen buluşmamızda, katılımcılarımızdan evvelâ yazı hakkındaki düşünceleri alındı ve ardından, suâl vaktiyle devâm edildi. Altmış yedi kıymetli hanımefendinin icâbet ettiği programımızın sonunda, “İmâmeyi Yaktı Ateş” şerhinin, kendilerine neler kattığı soruldu.

Yoğun duygulara gözyaşlarının eşlik ettiği faaliyetimizde katılımcılarımız, kendilerine yeni ufuklar açıldığını, hikmet ve tefekkür ile harmanlanan böyle programların devâmını beklediklerini ifâde etti.

Hizmet organizasyonunda emeği geçen Emine Akyasan Hanımefendi’ye teşekkür ediyor, nice hayırlarda tekrar buluşmayı diliyoruz.

Merve Doğancı
29.03.2021
Balıkesir

 23 Yorum

 1. נערות ליווי בצפון dedi ki:

  “Everything is very open with a very clear explanation of the issues. It was definitely informative. Your site is extremely helpful. Thanks for sharing!”

  Tercümesi: Soruların çok net bir açıklamasıyla her şey çok açıktı. Kesinlikle bilgilendiriciydi. Siteniz de son derece faydalıdır. Paylaşım için teşekkürler!

 2. Esrâ Metin dedi ki:

  Allah râzı olsun Hocam sizden ve emeği geçenlerden.? Rabbim devâmını nasîp etsin.

 3. Mukaddes Çabuk dedi ki:

  Yıllar evvel okumuş olduğum bu kitabınızla başladı benim serüvenim. Böyle diyebilirim. Size çok teşekkür ederim. ?

Yorum Yap