Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk,  Tekirdağ Şehbâl Sultantepe Gençlik ve Kültür Merkezi’nin dâvetiyle bir konferans programı için Tekirdağ’daydı.

“Sona Doğru” başlıklı konferansta; ölüm gerçeği, yaşanan hayatların Kur’ân ve sünnete uygun olup olmadığı, duânın ve samîmiyetle duâ etmenin ehemmiyeti mevzûları üzerinde duruldu.

Tekirdağ Birlik Vakfı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık iki saat sürdü.

Tekirdağ ve ilçelerinden toplam iki yüz kıymetli hanımefendinin katıldığı programın ardından Neslihan Nûr Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı. Akabinde Tekirdağ Şehbâl’i ziyâret edip, eğitimcilerle  hasbihâl etti.

Organizasyonda emeği geçen Tekirdağ Şehbâl Sultantepe Gençlik ve Kültür Merkezi yetkililerine  teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

 10 Yorum

 1. Hatice Miraç Yılmaz dedi ki:

  Sizi dinlemek çok güzeldi! ??

 2. Cemre ÜNAL dedi ki:

  Sizi ilk kez tanıdım ve dinleme şerefine nâil oldum. İfâdelerimin âcizliği için mahcubum. Tek kelime ile muhteşemdi. İrkildik, kendimize geldik, güldük, ibret aldık. En önemlisi de çokça güzel dersler aldık. Nâçizâne imrendim tebliğ vazifenize. Rabbim azminizi en güzel şekilde arttırsın. Bizler için en güzel bir mü’min hanımefendi örneği oldunuz. Karınca kararınca lâyık olmasak da çabalamaya gayret ettiğimiz hizmet aşkımızı arttırdınız. Bugün mîladımız olur inşallah gönüllerimizde.
  Kelimeler kifâyetsiz, bağışlayın heyecanımı.
  Bendeniz Bayraktar Kız Yurdu kısmında bulunan Altındal Anaokulu’nun sorumlusu.
  Sizden daha çok istifâde edebilmek duâsıyla…

 3. Yasemin Ercan dedi ki:

  Tekirdağ’a geldiğiniz için teşekkürler. Bana her geldiğinizde çok şey katıyorsunuz, teşekkürler.

 4. Misâfir dedi ki:

  Gönlü güzel olan, niyetleri iyi olan, Allah rızâsı gözeten herkesin hayra varacak duâları kabûl ve makbûl olsun.

 5. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun Neslihan Hocam, bizi biraz olsun kendimize getirdiniz. Tekrar nasîp olsun inşallah. Allah size hayırlı uzun ömürler versin. Anlatımınız çok etkileyici.

 6. Misâfir dedi ki:

  Saygıdeğer Hocam;
  Rabbim sizin gibi değerli mü’minlerin sayısını arttırsın. Müslümanların uyanması için buna çok ihtiyâcımız var. Ben çok etkilendim, inşallah niceleri faydalansın.
  Saygılarımla…

  Râbia.

 7. Misâfir dedi ki:

  Selâmun Aleyküm düşündüren Hocam.
  Hoşgeldiniz. Ben sizden râzıyım, Allah da râzı olsun.
  Bir kıssa var (afedersiniz) eşek çukura düşünce aklını kullanıp silkelenip sıçrıyor düştüğü kuyudan çıkıyor. Siz de bende onu yapıyorsunuz, düştüğüm şu ânki durumdan beni kurtardınız. Affınıza sığınarak soruyorum, tekrar ne zaman geleceksiniz?

 8. Sebahat ADALI dedi ki:

  Kıymetli Neslihan Nur Hanımefendi;
  Sizden Allah râzı olsun. İki defa sizi görmek ve dinlemek nasîp oldu. Tekrar içimdeki bütün olan duygularımın ve düşüncelerimin hepsini dile getirdiniz. Bu şehirde hizmet zor ama zevkli, kalbim bugün çok hızlı attı, bugün testim çok doldu, Rabbim sizden râzı olsun.
  Selâm ve duâ ile…

 9. Emine Elif ÇETİN dedi ki:

  Öncelikle her şey için Allah sizden râzı olsun. Çok güzel konulara değindiniz. Şu günlerde duymam gereken konulardı.

 10. Melike GÜNEŞ dedi ki:

  Esselâmu Aleyküm Neslihan Hocam. Sizi Şule Hocam’ın vesîlesiyle tanıyorum. Seminerleriniz, programlarnız gerçekten çok güzel. Gülberenk’e katıldım. Çok enerji dolu hârika motivasyonunuz var. Rabbim sizin gibi olmayı, insanlara tebliğ aktarırken Rabbimin ilmini güzel enerjiyle, mutlulukla, sevgiyle aktarmayı nasîp eylesin. O güler yüzünüzü bize yansıttığınız için çok teşekkürler…
  Bir gün Bayraktar Kız ÖĞrenci Yurdu’na da gelmenizi çok isterim. Sizinle Hz. Osman’da tanışmıştım, çok mutluyum. Rabbim bizleri rızâsının altına alsın inşallah. Programınızdan istifâde ettim, çok teşekkürler.
  Bayraktar Altındal Anaokulu
  Sevgi ve duâ ile…

Yorum Yap