Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, EKADER ve FASL-I BAHAR’ın dâvetlisi olartak Çorum’daydı.

Dernek başkanımız Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ ün sunumuyla gerçekleşen Müzikâl Değerler Eğitimi dersi, iki tam gün boyunca, yüzlerce hanımefendi tarafından ilgiyle tâkip edildi. Diyânet ve Milli Eğitim kadrosunda görevli eğitimcilere ek olarak, STK temsilcilerinin de katıldığı dersler, son derece faydalı oldu. Etkinlik sonunda, hak kazanan hanımlar, katılım belgelerini aldılar.

Yeni hayırlarda tekrar tekrar bir arada olmak sözüyle ayrıldığımız Çorum, sadece tertemiz havasıyla değil,mütebessim ve samimi kardeşlerimizin misafirperverlikleriyle de gönlümüzde yer etti. 🙂

Teşekkürler Çorum!

20150516_161349

 

 

 15 Yorum

 1. aysegül çınar dedi ki:

  İçimize bir ateş bırakıp gittiniz Sayın Hocam.inanın hala yanıyor.sizden edep ,teknik, üslup ,yol yordam ögrendik. Aşkı öğrendik.Ben aşigim demenin basit bir iddia olmadığını hatırlattınız.
  Sizi şimdiden çok özlüyorum .SELAMETLE

 2. Hatice Kümbül dedi ki:

  Selamün Aleyküm,
  İki gün boyunca çok güzel anlar yaşattınız. Her dakika bir şeyler öğrendik sizden, bizde elimizden geldiğince son nefese kadar yaşatmaya çalışacağım inşallah, Allah sizden ve ekibinizden razı olsun. Böyle bir seminerde olduğum için çok şanslıyım. Kısacası BEK DATLIYDI…

 3. Misafir dedi ki:

  Selamün Aleyküm Neslihan Hocam,
  O kadar güzelsiniz ki Allah’ım o güzelliklerinizi etrafınızdaki insanlara aktarmanızı daim etsin inşallah. O enerjiniz hiç bitmesin.
  Hani demiştiniz ya “Benim vesilem olunca kabrimden ümitliyim” diye. Allah’ım sizi iki cihanda da mutlu etsin. Peygamberimize komşu eylesin.
  İnanın ben de sizin vesilenizle Osman Hocam’dan ders alıp, tesettürüme daha itinalı davranıp, çocuklarımı sizin ve Osman Hocam’ın kitaplarıyla yetiştirme kararı aldım. Dua edin Allah’ım daim etsin inşallah.
  Ben ismimi açıklamak istemiyorum. Hakkınızı helal edin ve lütfen Çorum’a tekrar tekrar gelin.
  Allah’a emanet olun. Osman Hocam’a selam söyleyin. Yeni bir öğrenci katılmak istiyor deyin eğer beni kabul ederse seve seve gelirim.
  Selamün Alyküm Hocam, Çorum’dan sevgiler

 4. Misafir dedi ki:

  Rabbim sizlerle bizlere çok güzel bir lütufta bulundu.
  Eğlenerek öğrendik, Allah bizlere de eğlenerek öğretmeyi nasib etsin.
  Biz hep Allah deyince, din diye hep ciddi olmamız gerektiğini düşünüyoruz. İşin içine eğlenceyi katmayı saygısızlık olarak anlıyoruz, ve bir çok kişi bunu böyle biliyor. Hep buradan kaybediyoruz.
  Kalıplarımızdan sıyrılıp, tek başına kimseyi takmadan Allah ve Resulünün yolunda yürümede bizlere yol gösterdiniz.
  Haberi olupta gelmeyenler çok şeyler kaybettiler.
  Allah anlamayı, anlayıpta hayatına geçirenlerden eylesin inşallah!
  Hiç bu düzeyde bir eğitime katılmamıştım. Sizlerle olduğum için çok mutluyum. Farkında olmayı, daha fazla dikkatli olmayı fark ettirdiniz. Allah sizlerden razı olsun!
  Bir daha görüşmek üzere.

 5. Büşra Kümbül dedi ki:

  İstanbul üç hece benim içinse üç isim: Osman Efendim, Neslihan Hocam, Aziz Mahmut Hüdai Hazretleri… Neslihan Hocamın Çorum ziyaretiyle birlikte İstanbul’da benim için geldi. Çünkü Neslihan hocamın gözünde Efendim vardı. Hüdayi Hazretlerinin yanına gittiğinizde de duanızda olmayı temenni ediyorum. Kıymetli Hocam ağzınızdan her çıkan kelime kalbime bir gül oldu. O gül her çizgide Rab demek ister. Allah için sizi seviyorum.

Yorum Yap