Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Tokat İrfan Eğitim Kültür ve Rehberlik Derneği’nin davetlisi olarak Tokat’ta idi. Geniş bir katılımla gerçekleşen Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi’ne ve Konferans programına ilgi oldukça yoğundu. Tokat’ın kıymetli hanımlarının ve eğitimcilerinin tâkip ettiği her iki program da Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün sunumuyla gerçekleşti.

Özellikle, dönemin eğitim sorunlarıyla ne şekilde baş edilebileceği, gelecek neslin hayırla inşası için hanımların neler yapması gerektiği vurgulandı.

Hayırlı aktivitelerde tekrar tekrar ortak olmak ve buluşmak duâsıyla ayrıldığımız Tokat ve halkı, güzel hatıralarımız arasında yerini aldı. 🙂

20150411_113320

 36 Yorum

 1. Fatma Utanç dedi ki:

  Herşey mükemmeldi. Programa bayıldım. Allah sizlere güç kuvvet versin. Bizlere uyanıklık ve güç kuvvet versin.

 2. Misafir dedi ki:

  Gerçekten bir insanın olabileceği en güzel örnek ve mükemmel bir cevher . Allah hocamızdan razı olsun .

 3. Misafir dedi ki:

  Konferanstan son derece memnun ayrılıyorum. Memnuniyetimi anlatmaya Türkçe ders bilgilerim yetersiz geliyor hedefim sübyan okulu açmak olduğu için bana çok şeyler kattı . Tek üzüntüm bu gibi konferans, seminer veya toplantıların sadece bayanlara yönelik olması. Çocuk yetiştirmede sadece anne yeterli olmuyor. Babaların da bu tür beraberliklere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Çalışmalarınızı bekliyorum. Emekleriniz için Allah razı olsun.

 4. Rabia Siler dedi ki:

  Bir amelin güzelliği niyetiyle belli oluyor. Allah rızası niyet alınarak yapılan çalışmalar da, çok verimli ve güzel oluyor. Güzelliğinin derecesini de çalışma ve gayret miktarı belirliyor. Bence bu seminer de başarısını niyetinin halis olmasına, sa’yu gayretle çok çalışmasına borçlu . Çalışmalarının devamını bekliyoruz. Allah razı olsun diyoruz.

 5. Misafir dedi ki:

  Program ilk söylendiğinde gelmek için tereddüt etmiştim ama şimdi geldiğim için çok seviniyorum. Rabbim de nasip etti çok güzel bir program oldu. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Çok çok güzeldi. Her zaman gelmenizi çok isterim. Neslihan hanımı çok seviyordum. Şimdi daha yakından gördüm. Daha da çok seviyorum. Allah razı olsun.

Yorum Yap