Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk, Zerâfet Kültür Merkezi’nin dâvetlisi olarak Yenidoğan’daydı. “Eğitimde Müzikâl Unsurların Önemi” konulu konferans, Türkiye’nin ve Dünya’nın çeşitli yerlerinden gelmiş olan yüzü aşkın dinleyici tarafından tâkip edildi.

İki saat süren konuşma, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından gerçekleştirildi. Kendine has etkileyici üslûbuyla, program boyunca ilginin canlı kalmasına yardımcı olan TÜRK, sadece anlatımlara değil, uygulamalı ve görüntülü unsurlara da yer vererek, başarılı bir sunum yaptı.

31 Aralık’ta tekrar buluşmak üzere ayrıldığımız Zerâfet Kültür Merkezi yetkililerine candan teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

ZERAFET logo23 Yorum

 1. Büşra Kızılyar dedi ki:

  Selamün Aleyküm Hocam.

  Allah sizden razı olsun. Dersinizden aldığım ilhamla, daha heyecanla hizmete atılmaya talibim. Bu yolda sizin etkinliklerinizden yararlanmak istiyorum. Cd’leriniz de Memleketimde insanlara aktarıcısı olmak istiyorum. Ayrıca sınıfça dersinizin tesiri altındayız. Sizin şarkılarınız ve repliklerinizle zamanımız geçer oldu 🙂 Sizin gibi donanımlı bir hocanın dersine girdiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Rabbim hizmetlerinizi daim eylesin inşallah.

 2. Tuğba Aydoğmuş dedi ki:

  Neslihan Nur Türk Hocayı daha bugün tanıdım. İsmini daha önce çok duydum fakat bugün karşılaşmak nasip oldu. Gerçekten kendisini çok sevdim. Çok hareketli ve karşı tarafı da harekete geçiren bir insan. Enerjisini hemen karşı tarafa geçirebiliyor. Tekrar gelmesini yine isterim.

  Bugün onunla beraber 2 saat geçirdik hatta 10 dakika geçmiş bile, fakat ben bunun farkına bile varmadım. Arkadaşlarım da aynı şekilde tepki verdiler. Biz o çocuk şarkılarını dinlerken ve hareketlerini yaparken bu denli eğlendiysek. bizden yaşça küçük kardeşlerimiz eminim daha çok eğlenerek ve severek yapacaklar bunu. Ben bugun bu seminerde şunu daha iyi idrak ettim. Bir konuyu anlatırken mutlaka karşı tarafı harekete geçirerek anlatmamız gerekiyor.

 3. Hilal Altunöz dedi ki:

  Selamün Aleyküm Hocam. Semineriniz çok güzeldi. Akılda kalıcı bir eğitimdi. Aklımızda o kadar güzel fikirler oluştu ki çocuklara eğitim vermek, açısından çok verimli bilgiler aldım sizden. Allah razı olsun. Rabbim hakkınızda her şeyin hayırlısını nasip etsin. Yani bizi o kadar sevindirdiniz mutlu ettiniz bizleri bilgilendirdiniz. Rabbim sizi de daima mutlu ve o yüzünüzde tebessümü hiç ama hiç eksik etmesin. Sıkıntıya düştüğünüz zaman Rabbim sıkıntılarınızı hayırlı bir şekilde üstesinden sabırla aşabilmeyi nasip etsin. Rabbimin razı olduğu kullarından eylesin inşallah. Allah sizden ve hizmet ehli olan herkesten Rabbim razı olsun.

  Allah’a emanet olun. Selametle.

Yorum Yap