Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün dâvetiyle konferans programı için Zonguldak’taydı.

Kadına Şiddet konulu konferansta; şiddet nedir, çeşitleri nelerdir, sebepleri nelerdir, şiddete nasıl engel olunabilir konuları üzerinde duruldu. Günümüze bir ayna sadedinde misaller verildi.

Zonguldak’ın kıymetli hanımefendilerinin katıldığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Zonguldak İl Müftülüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programın ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂14 Yorum

 1. Funda Betül Güntepe dedi ki:

  Rabbim beni buraya nâsip etti. İyi ki sizi tanımışım. Kitaplarınızın iki tanesini okumuştum. O zamanlarda kafamda canlandırdığım Neslihan Nur Türk ile şimdi gördüğüm arasında sadece görüntü farkı var. Yaşça daha yaşlı birini bekliyordum. Kaç doğumlu olduğunuza hiç bakmamışım. Vesîlenizle, hayatıma yön veren ve tefekküre alıştıran huylar edindim. Allah yâr ve yardımcınız olsun, râzı olsun inşâllah.

 2. Serpil Doğangaç dedi ki:

  Selâm ve duâ ile; Zonguldaklı câhil hanım kardeşlerimizden biriyim. Çok güzel bir etkinlikti. Allah sayınızı artırsın. Bizlere de sizlerin yolundan gidip hayrı yaymak nâsip olsun. Duâlarınıza muhtâcız. Not: Zonguldak’ın bu tarz gönül yoldaşlarına ihtiyacı çok fazla ne olur elimizden tutun!!!

 3. Selma Özdemir dedi ki:

  Hocam, programınızı zevkle seyrettim. Çok sempatik, çocuk ruhlu, herkese hitâp edebilen saygıdeğer bir insansınız. Ayrıca sizin gibi bir meslektaşım olduğu için sizinle ve kendimle gurur duydum. Hayatta başarılarınızın devâmını diliyorum. Allah yardımcınız olsun.
  Zonguldak ŞÖNİM müdürü
  Çocuk Gelişimi Uzmanı

 4. Şükran Arık dedi ki:

  Çok güzeldi, teşekkürler. Allah râzı olsun.

Yorum Yap