Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, İhya Eğitim ve Kültür Vakfı’nın dâvetiyle Eğitime Bakış Programı için Ankara’daydı.

İki gün içinde, toplamda altı saat süren dersler şeklinde gerçekleştirilen programa Ankara’dan ve çevre ilçelerden iki yüz kıymetli eğitimci hanımefendi katıldı.

Özel Muradiye Nene Hatun Fen Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda ilk gün etkili eğitimci olmak, eğitimde etkili yöntemler konuları üzerinde duruldu. İkinci gün şarkılar ile uygulamalı olarak ilk gün anlatılan konular pekiştirildi.

Eğitimciler eğitimde gönüllülük esâsını, yaşayarak öğretme düstûrunu, sıkmadan aynı konuyu farklı şekillerde ifâde edebilmeyi, yakînen, fiili misallerle seyrettiler. Yüzlerinde tebessüm, hayret ve neşe ile…
Farklı bir ufuktan yeni farkındalıklar kazanarak ve bunları kendi tefekkürleri ile birleştirerek talebeleri ile buluşmayı heyecanla beklemekteler.

Dolu dolu geçen eğitim programının ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk kitaplarını ve albümlerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen İhya Eğitim Ve Kültür Vakfı yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_0108

IMG_0107

IMG_0109

IMG_010511 Yorum

 1. Nimet ÖZENSOY dedi ki:

  Programınızdan çok faydalandım. Hem şahsî hem sosyal olarak gelecek neslin hak yolda yetişmesi için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Pratik taktiklerinizi tâkip edip uygulayacağım.
  Selâm ve duâ ile…

 2. Ayşe ERDOĞAN dedi ki:

  Yetişen neslin doğru adımları için verdiğiniz uğraşları takdir eder, başarılarınızın her dâim devamını dilerim.
  Saat Tasarım

 3. Serra OKUDAN dedi ki:

  Sadece güzel değil, muhteşem geçti. Sizi çok seviyorum.

 4. Elif ERBAY dedi ki:

  Sizi dinledikçe öğretmen olmanın şükrüne daha çok varıyorum. Rabbim ilminizi ve istidâdınızı artırsın.
  Nene Hatun Öğrt.

 5. Esra BAYRAKTAR dedi ki:

  İki gün boyunca çok eğlenceli bir seminer oldu. Emeğinize sağlık. Allah râzı olsun.

 6. Mustafa Sami İNAL dedi ki:

  Program çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

 7. Dr.Betül Nefise İNAL dedi ki:

  Kıymetli kardeşim,
  Cenâb-ı Hak’tan niyâzım derdinizi, yüreğinde hatta zerrelerinde hisseden, derdinizle dertlenen, yanan yol arkadaşlarınızla bir ömür ve son nefese kadar rızâsı yolunda, ihlâsla, gayretle koşturmanızdır.
  Muhtaç olduğunuz şeyleri istemeden göndermesidir.
  Rabbim ebeden râzı olsun.
  Muhabbet ve hürmetlerimle…

 8. Perihan DURAK dedi ki:

  Gelebildiğim için çok mutluyum. Duygularımı anlatmakta güçlük çekiyorum. Rabbim hepimizden râzı olsun.

 9. Ebru ERTEK dedi ki:

  Selâmun aleyküm, eğitimci olmak kolay da anne olup evladını eğitmek ne zor. Yalnız yetiştirdiğim bir oğlum var. Oğlum ve benim için duâlarınızı bekliyorum. Rabbim hizmetlerinizi dâim etsin, cennet hatunu olasınız.
  Selâm ve duâ ile…

 10. Kübra ACAROĞLU dedi ki:

  “Sevdirelim nefret ettirmeyelim, kolaylaştıralım zorlaştırmayalım.” duâsının ve “Usulsüz vusül olmaz.” kâidesinin fiili hâli…

Yorum Yap