Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Anadolu seyahatlerimizle beraber, İstanbul’daki programlarımız da bütün hızıyla devam ediyor. Osmaniye dönüşü Gürpınar Kız Kur’an Kursu’nun davetlisiydik.

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından verilen “Sosyal Medya” konulu konferans, kıymetli talebeler ve hoca hanımlar tarafından ilgiyle takip edildi.

Tekrar tekrar, nice hayırlı aktiviteyi birlikte gerçekleştirebilmek duâsıyla ayrıldığımız Gürpınar Kız Kur’an Kursu yetkililerine, teşekkür ediyoruz! 🙂18 Yorum

 1. Beyza Okur dedi ki:

  Çok güzel bir konferanstı. Anlatıcı enerjili ve tempolu olunca dinleyici de öyle güzel şeyler inikas ediyor. Ben dinlemekten çok zevk aldım. Benim için çok yararlı oldu.

 2. Misafir dedi ki:

  Dinlediğimiz en güzel konferanstı , çok teşekkür ederiz. Allah işlerinizde kolaylık versin , daha güzel yerlere gelin inşallah, Hizmetleriniz çoğalsın. Dualarınızda olmak dileğiyle, Allaha emanet olun…

 3. Ayşegül Polat dedi ki:

  Aslında açık sözlü insanları çok severim, sizi çok sevdim hocam. Hocam diyelim en iyisi. Çünkü herşeyi apaçık doğru bir şekilde söylediniz. Sosyal medya kullanmıyorum ama çevremdekileri de uyaracağım inşallah.
  Allaha emanet olun, Allah razı olsun sizden.

 4. Fatıma Demir dedi ki:

  Hayatım boyunca hiç bu kadar eğlenceli ve güzel ani kararlar verdiğim bir sohbette bulunmamıştım.
  Allah razı olsun
  Vesselam

 5. Bengisu Kazan dedi ki:

  Şu ana kadar dinlediğim ve sıkılmadan izlediğim tek program… Çok etkileyici oldu. Allah razı olsun.
  Vesselam

 6. Emine Engin dedi ki:

  Selamün aleyküm, Allah razı olsun.
  Buralara gelerek bizi bilgilendirdiniz, vesile oldunuz.
  Ben, siz ve sizden fazlası olacağım inşallah. Bunu hayatıma geçirdikten sonra yaptım ve bu yazıları gülümseyerek yazdım.
  Allah razı olsun içimizde bulunan sessiz gibi görünen dalgaların kabarmasını sağladınız.
  Duygu ve düşünceler yazarak değil, anlatarak olması dileği ile…

 7. Zeynep dedi ki:

  Selamün aleyküm Neslihan hanım .
  Nasılsınız? İyisiniz gördüğüm kadarıyla inşallah. İkinci defa katılıyorum sohbetinize. Karaman’a gelmiştiniz yazın. Kitabınızı almak nasip olmamıştı , kalmamıştı çünkü . Elhamdülillah istifadeli oldu.
  Bu arada ismim Zeynep. Yaygın eğitim yapmak, hoca hanım olmak en büyük hayalim. Hiç boş zamanım olmadan hizmet etmek. Derde vakit kalmayacak, dolu dolu bir hayat. Dua buyurun bizde muhtaç ve fakiriz. Kaleminiz gönülden mürşidden…
  Rabbim yolunuzu açsın. Gönlünüzü genişletsin. Allaha emanet olun…

 8. Nesibe dedi ki:

  Selamün aleyküm
  Benim adım Nesibe sizinle gurur duyuyorum , çok beğendim. Keşke sizin gibi olabilsem . Ben normalde konferans dinlemeyi sevmiyorum ama sizinkini çok beğendim, çok severek dinledim.
  Allah yar ve yardımcınız olsun, burada gurbetciyim sizin gibi olmayı nasip etsin. Allah’a emanet olun

Yorum Yap